• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 110

15867208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27339484 15867208 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowy o pow.65 m2 na parterze w kameralnym apartamentowcu na warszawskim Ursusie, w okolicach ul. Kenigapoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (100 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15894214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933392 15894214 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 81,15 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 193 PLN (64 zł/m2)

2
-
81 m2
2008
15894196 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933394 15894196 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20,45 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 400 PLN (120 zł/m2)

1
-
20 m2
2008
15894192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933393 15894192 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26,85 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (123 zł/m2)

1
-
26 m2
2008
15841595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Reprezentacyjne biuro, znakomita ekspozycja 26791950 15841595 Do wynajęcia lokal biurowy 200m2, parter i 11 bez windy, Ursus Skorosze.Doskonały na punkt usługowy, kancelarię, siedzibę firmy, dla firmy księgowej, dla programistów, na biuro projektowe itp. Możliwość szybkiego uruchomienia działalności. Dostępny b...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 999 PLN (25 zł/m2)

11
-
200 m2
-
15797244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 2 lokale obok siebie razem lub osobno 26140195 15797244 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z antresolą 186 m2 (111 m2 + antresola 75 m2), parter7 w budynku z 2025r., Ursus, Szamoty.Duża witryna i miejsce na szyld, dwa wejścia od ulicy. lokal idealny na punkt spotkań z klientami, sklep, salon piękności, ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 500 PLN (51 zł/m2)

11
-
186 m2
2025
15795902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal z witrynami w stanie deweloperskim 26109114 15795902 Na wynajem lokal użytkowy 165 m2, parter7, w budynku z 2025r. z windą, Ursus Szamoty.Lokal w stanie deweloperskim, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, miejsce na szyld, dwa niezależne wejścia, tuż obok powstającej szkole podstawowej i przedszkolu...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 480 PLN (112 zł/m2)

11
-
165 m2
2025
15797491 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwa pokoje z oddzielną kuchnią 26147326 15797491 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 29m2, piętro 25 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Herbu Oksza, Ursus Szamoty.Idealne dla singlasingielki, pary, studentów lub grupy przyjaciół. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.Cena: 3900 zł + 300 zł c...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (134 zł/m2)

2
-
29 m2
2025
15795900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Narożny lokal, witryny, dwa wejścia 26109113 15795900 Na wynajem lokal użytkowy 93 m2, parter7, w budynku z 2017r., Ursus Skorosze.Narożny lokal, duże witryny, dwa wejścia, klimatyzacja. Idealny na showroom, oddział banku, sklep, punkt usługowy, kawiarnię, gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski, salon śl...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (108 zł/m2)

11
-
93 m2
2017
15686819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na dowolną działalność 23951252 15686819 Na wynajem lokal użytkowy 99,34 m2, parter7, w budynku z 2024r. z windą, Ursus Szamoty.Lokal w stanie deweloperskim do wykończenia, duże witryny od strony ulicy, miejsce na szyld, dwa wejścia. Lokal przeznaczony pod każdy rodzaj działalności. Możliwo...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 400 PLN (105 zł/m2)

11
-
99 m2
-
15722669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal w stanie deweloperskim, dowolna działalność 24622363 15722669 Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia 196,80 m2, parter7 w budynku z 2025 r., Ursus, Szamoty.Lokal w stanie deweloperskim do wykończenia, duże witryny od strony ulicy, miejsce na szyld, dwa wejścia. Lokal na dowolny rodzaj działalności. Możliwość uzys...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 500 PLN (110 zł/m2)

11
-
196 m2
2025
15888783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27825389 15888783 Przedstawiamy ofertę - komfortowej kawalerki w budynku z 2020 roku przy ul. Dzieci Warszawy 36 w dzielnicy Ursus Skorosze. To idealna propozycja dla singla. Lokal składa się z: - przestronnego pokoju, w którym znajdziesz wygodną sofę, szafę w zabud...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 PLN (91 zł/m2)

1
1
22 m2
2020