• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Targowek

Znalezionych ofert: 110

15890648 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27882882 15890648 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na Zielonym Targówku ul. Turmoncka 15ASą mieszkania, do których wchodzi się i od razu czuje spokój. Świeżo odmalowane ściany, wycyklinowane podłogi i zapach czystości sprawiają, że to wnętrze daje p...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (55 zł/m2)

3
1
55 m2
2003
15812307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26479045 15812307 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 mkw., zlokalizowany na prężnie rozwijającym się osiedlu Wilno na Targówku. Lokal usytuowany w ciągu pieszym, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej o dużej gęstości, co zapewnia stały prze...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (99 zł/m2)

3
-
100 m2
2020
15533181 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20666646 15533181 na wynajem magazyn nieogrzewany o pow. 698 m2+biuro 158 m2.wysokośc i 10 m blaszak Poziom zerowy, na podłodze kostka trylinka, energia elektryczna do celów oświetleniowych. Cena najmu netto 32,00 złm2 ,energia elektryczna według podlicznika + ryczał...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 336 PLN (32 zł/m2)

11
-
698 m2
1980
15897787 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28009781 15897787 Do wynajęcia hala magazynowa betonowa o pow. 777 m2 okolice ulicy Radzymińskiej w Warszawie. Hala nieogrzewana wysokiego składowania, nieogrzewana. Wysokość hali do spodu dźwigara 8,40 cm, posadzka betonowa. Na magazynie jest kantorek np. dla magazyn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 310 PLN (30 zł/m2)

11
-
777 m2
1995
13373488 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15901 13373488 Wynajmę biuro 36m2 składające się z trzech pomieszczeń ,oraz samodzielny moduł 4 pomieszczenia z własną kuchnią bardzo ładne biura 75m2 cena 45złm2+mediaPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i innych przepisów prawa, a...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 620 PLN (45 zł/m2)

3
-
36 m2
2010
10487044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15871 10487044 Magazyny biura b ładne chronione różne profile dzialalności w bardzo dobrej lokalizacji teren ogrodzony parking okazyjne ceny,magazyn wysoki rampa c.20zl+3zł ogrzewanie,biuro c.30zl+ogrzew.3zlPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeks...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 400 PLN (23 zł/m2)

1
-
105 m2
1990
15540962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20849872 15540962 wynajmę powierzchnie 150 m2 piętro bez windy na Targówku przemyslowym teren chroniony niska cena 25zł netto dobry dojazd Lokal nadaje się na pracownię malarską ortaz również inną nie wymagającą windy okres najmu na razie na dwa lata oferta wynajmu pr...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 750 PLN (25 zł/m2)

11
-
150 m2
1970
10588450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15872 10588450 Wynajmę magazyn od 90m2,120m2,500m2 ogrzewane,170m2 ,125m2 nieogrzewane bardzo dobra lokalizacja ,ochrona duze drzwi,rózne ceny najmu ok. ul. Radzyminskiej,ew SULEJÓWEK magazyn 250m2 +biuro-mieszkanie 250m2 bez lakierni kazda działalność od zaraz, p...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 600 PLN (28 zł/m2)

1
-
450 m2
2007
15895405 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962006 15895405 2 pokoje 37 m² Balkon Metro ul. Ossowskiego 11Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 4. piętrze w budynku z windą, przy ul. Ossowskiego 11 na warszawskim Targówku (Targówek Mieszkaniow...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (97 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15895468 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962958 15895468 Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 46 mkw, położone przy ul. Heleny Junkiewicz w dzielnicy Targówek. Lokal znajduje się na piątym piętrze (z dziesięciu) budynku mieszkalnego oddanego do użytku w 1980 roku. Najważniejsze cech...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (63 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15882690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal przy ruchliwej ulicy, metro 27673112 15882690 Na wynajem lokal użytkowy 95 m2, parter10, w budynku 1970r., Targówek Bródno.Lokal przy głównym ciągu handlowo-usługowym na dużym osiedlu. Spory ruch pieszy, obok budynku jest przystanek autobusowy, niedaleko metro. Idealny na sklep lub nieuciążliwe ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 200 PLN (65 zł/m2)

11
-
95 m2
-
15897610 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 3 pokoje z tarasem, bez mebli ruchomych 28006996 15897610 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 62m2, piętro 12 bez windy w budynku z 2025r. przy ul. Wolbromskiej, Targówek Zacisze.Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących. Mieszkanie dostępne bez mebli ruchomych.Cena: 3700 zł + 500 zł czynsz a...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (60 zł/m2)

3
-
62 m2
2025