• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Mokotow

Znalezionych ofert: 1 325

15387644 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowe mieszkanie, Mokotów | 50m2 17415506 15387644 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Eko-Park na warszawskim Mokotowie tuż przy Polach Mokotowskich.Apartament ma powierzchnię 50 m2 i znajduje się na 1 piętrze. Składa się z pokoju dziennego ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (80 zł/m2)

1
1
50 m2
-
15396527 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka na Mokotowie po remoncie 17602887 15396527 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, przy  ul. Zdziechowskiego 11. Dostępne od teraz.Mieszkanie jest w wysokim standardzie zaprojektowaną przez jedną z najlepszych projektantek w Warszawie o powierzchni 36m2. Mie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (125 zł/m2)

1
-
36 m2
-
15381570 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękne 2 pokojowe mieszkanie Mokotów 17282139 15381570 Witam serdecznie,Przedstawiam Państwu atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia od 1 maja 2024 roku, położone w prestiżowym kompleksie QBIK przy rogu ulic Woronicza i Racjonalizacji. To doskonała oferta bezpośrednio od właściciela, skierowana z...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (100 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15392463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie 17539758 15392463 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Mokotowie, ul. Jana III Sobieskiego. Dostępne do wynajęcia 1 lipca 2024 roku. Apartament został wykończony w bardzo wysokim standardzie, w nowoczesnym stylu. Jasne kolory ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 525 PLN (93 zł/m2)

2
1
70 m2
-
15388260 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na Mokotowie 213m2 do wynajęcia 17431837 15388260 Prezentujemy Państwu biura w nowoczesnym biurowcu NEW CITY w sercu Mokotowa, Marynarska 15. Dostępny do wynajęcia od zaraz.Oferujemy lokal handlowo-usługowy o powierzchni brutto 212,82 m2 w centrum Mokotowa w Warszawie, w pobliżu Galerii Mokotów. Mie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (47 zł/m2)

11
-
213 m2
-
15377420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie|Od zaraz|102m2| 17177007 15377420 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Mokotowie , ul. Bernardyńska 23. Dostępne do wynajęcia od zaraz.Opis mieszkania:Piękne, 4-pokojowe mieszkanie typu loft o powierzchni 102 m² do wynajęcia na ostatnim piętr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 600 PLN (65 zł/m2)

4
1
102 m2
-
15376974 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie | balkon 17152233 15376974 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Mokotowie, ul. Racjonalizacji 7. Dostępne do wynajęcia od teraz.Apartament ma powierzchnię 45 m2 i znajduje się na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (93 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15387436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kameralny budynek biurowy 17410189 15387436 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kameralny budynek biurowy przy ul. Malczewskiego 45, usytuowany w pobliżu alei Niepodległości. Ten wyjątkowy obiekt oferuje możliwość aranżacji otwartej przestrzeni lub podziału na pomieszczenia według potrzeb.S...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 515 PLN (85 zł/m2)

11
-
440 m2
-
15381097 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowe mieszkanie 56m2 na Mokotowie | Balkon 17272406 15381097 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zupełnie nowe, eleganckie i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z garażem o powierzchni 56 m2, znajdujące się na 5. piętrze w nowym 7-piętrowym apartamentowcu z windą. Mieszkanie jest jasne i przestronne, położone ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (70 zł/m2)

2
1
56 m2
2023
15388493 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom 260m2 na Sadybie 17449369 15388493 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 7-pokojowy dom znajdujące się na Sadybie przy ulicy Orężna. Dostępne do wynajęcia od 01.07.2024Dom ma powierzchnię 260 m2(wraz z piwnicą) powierzchnia działki 480 m². Dom składa się z 7 pokoji, plus 1 przestronn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 500 PLN (63 zł/m2)

7
2
260 m2
-
13844768 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 100489 13844768 Do wynajęcia połowa bliźniaka usytuowanego na Starej Sadybie. Dom wykończony w wysokim standardzie, częściowo umeblowanay (zabudowa stała). Pokoje na poddaszu w pełni użytkowe. Wszystkie pokoje klimatyzowane.Dom bardzo dobrze skomunikowany z dojazdem...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 000 PLN (64 zł/m2)

-
1
360 m2
2005
15119948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 10292354 15119948 Ambasadzie - dla dyplomaty. Dużej, stabilnej finansowo firmie, korporacji - dla menagera, dyrektora, etc.- do wynajęcia wyłącznie NA CELE MIESZKALNE dom położony w prestiżowej części Mokotowa osiedle zlokalizowane tuż przy szpitalu MSWiANieruchomość...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (50 zł/m2)

6
-
180 m2
1975