• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 5 345

15889141 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845613 15889141 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,17 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 251 PLN (74 zł/m2)

1
-
17 m2
2013
15889126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27845297 15889126 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.90,93 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 628 PLN (74 zł/m2)

3
-
90 m2
2013
15889143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845614 15889143 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,47 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 378 PLN (81 zł/m2)

1
-
17 m2
2013
15889145 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845616 15889145 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,29 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Be...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 679 PLN (80 zł/m2)

1
-
21 m2
2013
15886502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piaseczno, lokal usługowy , najem, 115m2 27760458 15886502 NAJEM 115 m2 LOKAL USŁUGOWY, 9 POMIESZCZEŃ PIASECZNO 7500 brutto złPrzedmiotem najmu jest lokal usługowy o powierzchni 115 m2 położony na parterze budynku, przy ulicy Raszyńskiej w Piasecznie.2 wejścia bezpośrednio od ulicy, duże witryny, możliwo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

7 500 PLN (65 zł/m2)

9
-
115 m2
-
15889142 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845615 15889142 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,18 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez prowizji od Najem...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 252 PLN (74 zł/m2)

1
-
17 m2
2013
15889146 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845618 15889146 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20,89 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Be...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 648 PLN (82 zł/m2)

1
-
20 m2
2013
15889144 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845617 15889144 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.51,90 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 783 PLN (74 zł/m2)

1
-
51 m2
2013
15852810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27040738 15852810 Zapytaj o ofertę : 25067949. Obiekt magazynowo - produkcyjny położony w odległości ok.1600m od zjazdu z trasy S8 oraz ulicy Połczyńskiej, na terenie którego do wynajęcia oferowana jest hala o pow. ok.400m. Hala z oknami, jeden wjazd z poz.0,&nbsp...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 500 PLN (37 zł/m2)

11
-
395 m2
-
15889127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845298 15889127 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,63 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Be...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 548 PLN (81 zł/m2)

1
-
19 m2
2013
15841287 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788354 15841287 Dwa pokoje biurowe na parterze w budynku biurowym w Centrum.Układ popokoi zgodny z załączonym rzutem powierzchni.Mieisięczny koszt najmu około: 4 490pln netto.Można wynająć jeden pokój biurowy 32,35 mkw, cena około: 3 150 pln netto.W budynku dostępne...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 211 PLN (71 zł/m2)

11
-
45 m2
1995
15889123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845301 15889123 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.11,51 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prow...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

908 PLN (83 zł/m2)

1
-
11 m2
2013