• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Umiastów Szyszkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Umiastów i Szyszkowa

Znaleźliśmy 5,333 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Mazowieckie

15080561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 9127546 15080561 Klub nocny do wynajęciaPowierzchnia: 446 mkwLokal położony jest na poziomie -1Atrakcyjna lokalizacja lokalu wśród prestiżowych klubów nocnych i restauracjiWejście do Lokalu jest z poziomu chodnika Lokal posiada duże witryny, przygotowany do prowadzen...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

49 060 PLN (110 zł/m2)

1
-
446 m2
-
14915221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 4626781 14915221 Powierzchnia lokalu 446 mkwLokal położony jest na poziomie -1Atrakcyjna lokalizacja lokalu wśród prestiżowych klubów nocnych i restauracjiWejście do Lokalu jest z poziomu chodnika od ul.Lokal posiada duże witrynyLokal przeznaczony pod wszelkiego rodz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 700 PLN (81 zł/m2)

1
-
440 m2
2000
13373488 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15901 13373488 Wynajmę biuro 36m2 składające się z trzech pomieszczeń ,oraz samodzielny moduł 4 pomieszczenia z własną kuchnią bardzo ładne biura 75m2 cena 45złm2+mediaPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i innych przepisów prawa, a...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 620 PLN (45 zł/m2)

3
-
36 m2
2010
12629695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15886 12629695 Wynajmę biuro 100m2 luksusowe 2 piętro 4pokoje bardzo dobra lokalizacja dobry dojazd,parking cena48zł+17zł media od zaraz tramwaj autobusPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i innych przepisów prawa, a jedynie zaprosz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 800 PLN (48 zł/m2)

4
-
100 m2
2009
12387583 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15885 12387583 Wynajmę powierzchnie magazynową 180m2 do 300m2 piętro na składowanie małą produkcję ogrzewaną z mozliwością zrobienia w srodku malego biura-koszt do spólki z włascicielem wysokość ok 4m od zaraz cena 27 zł w zależności od nakładów finansowych siła +m...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

4 860 PLN (27 zł/m2)

1
-
180 m2
1980
10487044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15871 10487044 Magazyny biura b ładne chronione różne profile dzialalności w bardzo dobrej lokalizacji teren ogrodzony parking okazyjne ceny,magazyn wysoki rampa c.20zl+3zł ogrzewanie,biuro c.30zl+ogrzew.3zlPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeks...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 400 PLN (23 zł/m2)

1
-
105 m2
1990
15896580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27982623 15896580 Oferuję na wynajem biuro o powierzchni wynoszącej 99,4 mkw położone w dzielnicy Śródmieście (historyczny obręb Frascati). Lokal znajduje się na drugim piętrze (z czterech) budynku pochodzącego z lat 30. XX wieku. Nieruchomość położona w zazielenionej...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 964 PLN (60 zł/m2)

11
-
100 m2
1930
15897835 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28010898 15897835 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 818 m2, na warszawskiej Woli, na 9 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym niedaleko Ronda ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

96 902 PLN (119 zł/m2)

5
-
817 m2
2016
15897837 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28010890 15897837 Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow. 1105 m2 na 17 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

137 709 PLN (125 zł/m2)

11
-
1105 m2
2020
15897560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28006457 15897560 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 33 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Be...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 530 PLN (77 zł/m2)

1
-
33 m2
2016
15897559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28006455 15897559 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 31,90 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 444 PLN (79 zł/m2)

1
-
31 m2
2016
15838898 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26732382 15838898 Do wynajęcia magazyn na poziomie 1, w trzy piętrowym budynku biurowo-magazynowym, z dostępem do windy towarowej. Doskonała lokalizacja - przy głównych arteriach komunikacyjnych - ul. Towarowa, Kasprzaka, Al. Prymasa Tysiąclecia, 3 km do ścisłego ce...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 273 PLN (67 zł/m2)

11
-
19 m2
-