• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Ławy Składowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ławy i Składowa

Znaleźliśmy 5,307 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Mazowieckie

15896167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27971180 15896167 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (393 zł/m2)

1
-
14 m2
2008
15896161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27971178 15896161 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (409 zł/m2)

2
-
22 m2
2020
15878054 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27587900 15878054 Dwa piętra w budynku biurowym.Piętro pierwsze - 230 mkw. Drugie piętro - 230 mkw.Na każdym piętrze jest -8-10 gabinetów, sale konferencyjne, 2 WC, kuchnia biurowa, magazynek, serwerownia.Powierzchnie gotowe do wejścia. Zapraszam na prezentację.Budyn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 227 PLN (29 zł/m2)

11
-
460 m2
1997
15401192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro w dobrej lokalizacji. 17717880 15401192 Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni 18,0 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze zadbanego obiektu w rejonie strefy Łucznik Park.Przed budynkiem utwardzony plac z bezpłatnymi miejscami parkingowymi. Obiekt czysty, zadbany, niewymagający żadnych...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

720 PLN (40 zł/m2)

11
-
18 m2
-
15895872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962760 15895872 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 309 m² - Warszawa, Włochy, ul. Łopuszańska. Lokal znajduje się na 1 piętrze.Kluczowe atuty:- Lokalizacja: Zaledwie 200 metrów od centrum handlowego Łopuszańska 22 oraz 300 metrów od przystanku tramwajowego.- Powier...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 450 PLN (50 zł/m2)

11
-
309 m2
2000
15884773 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27711248 15884773 Prezentuję do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 95 mkw. Znajduje się w kameralnym budynku biurowym w dzielnicy Włochy.To doskonała oferta dla firmy poszukującej biura w atrakcyjnej cenie i lokalizacji, z doskonałym dojazdem do Centru...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 460 PLN (68 zł/m2)

11
-
95 m2
2014
15576418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal magazyn usługi produkcja 3.800 m 2 0% 21680120 15576418 BEZ   PROWIZJI Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu nieruchomości o powierzchni  3800 m2, położonego wzdłuż ruchliwej ulicy w Jawczycach - niedaleko drogi S8 Warszawa Zachód.W tym samym budynku mieści się sklep Biedronka oraz liczne ...

Jawczyce (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

98 800 PLN (26 zł/m2)

11
-
3800 m2
2015
12082481 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal 50 mkw - parter budynku 530338 12082481 UWAGA!!!!Do wynajęcia lokal handlowo usługowy o powierzchni 50,0 m2 na parterze budynku w Radomiu. Rejon prężnie rozwijającej się infrastruktury. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, łazienek oraz zaplecza socjalnego.Budynek położony tuż przy jezdni...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
-
50 m2
2005
15894953 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27952996 15894953 Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 108 m², położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego na dynamicznie rozwijającym się osiedlu.Idealny pod działalność:delikatesy premium sklep spożywczy wysokiej jakościsalon bea...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 999 PLN (93 zł/m2)

3
-
107 m2
2024
15879226 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27610909 15879226 Do wynajęcia powierzchnia usługowo-handlowo-edukacyjna w części biurowej przylegającej do centrum handlowego. PRZESTRZEŃ DO DZIAŁANIA czyli - możliwość prowadzenia działalności edukacyjnej - szkolenia, kursy, zajęcia dla dzieci i młodzieży, również...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

53 914 PLN (60 zł/m2)

11
-
900 m2
2004
15876100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27531223 15876100 Do wynajęcia nieduże, o powierzchni 80m2 netto , biuro w części biurowej dużej galerii handlowej.Budynek:Zapraszamy do nowoczesnego kompleksu biurowego położonego w doskonałej lokalizacji przy ul. Opaczewskiej i Al. Jerozolimskich. Ten przestronny ko...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 792 PLN (60 zł/m2)

11
-
80 m2
2004
15863113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27238866 15863113 Do wynajęcia powierzchnia usługowo-handlowo-edukacyjna w części biurowej przylegającej do centrum handlowego. PRZESTRZEŃ DO DZIAŁANIA czyli - możliwość prowadzenia działalności edukacyjnej - szkolenia, kursy, zajęcia dla dzieci i młodzieży, również...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

53 914 PLN (60 zł/m2)

11
-
900 m2
2004