• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na wynajem Mazowieckie Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 28

15886623 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodny dom na biuro lub gabinety 27763025 15886623 Do wynajęcia 7-pokojowy dom 110m2 w zabudowie szeregowej, na działce 347 m2, Mokotów, Wyględów.Doskonały na cele mieszkaniowe dla firmy lub na biuro projektowe, biuro rachunkowe, dom jest również dostosowany pod usługi beautywellness, na salon piękno...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (72 zł/m2)

7
-
110 m2
-
15839171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Elegancki dom dla rodziny z ogrodem 26743503 15839171 Do wynajęcia 5-pokojowy 2-piętrowy dom 150 m2 w zabudowie szeregowej na działce 300m2, Mokotów, Wierzbno.Po remoncie, elegancko wykończony, gotowy do wprowadzenia się. Idealny dla rodziny lub na potrzeby firmy.Cena: 10 000 zł + prąd, woda, gaz wg zuż...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (67 zł/m2)

5
-
150 m2
-
15857520 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 5-pokojowe biuro na willowym Mokotowie 27122934 15857520 Do wynajęcia 5-pokojowy dom 110m2 w zabudowie bliźniaczej, na działce 200 m2, Mokotów-Wyględów.Dwie niezależne kondygnacje, doskonały na potrzeby firmy, na biuro projektowe, biuro rachunkowe, gabinety medyczne, psychologiczne, salon piękności, itp. D...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (64 zł/m2)

5
-
110 m2
1996
15754240 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne biuro z dużym parkingiem 25229069 15754240 Do wynajęcia 2-piętrowy dom - pół bliżniaka 712m2 z 1999r. na działce 400 m2, Mokotów, Służew.Doskonały na potrzeby firmy, biuro projektowe, biuro rachunkowe, gabinety medyczne, psychologiczne, salon piękności,  itp.Cena: 35 000 zł + media wg zużycia...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 000 PLN (49 zł/m2)

12
-
718 m2
-
15562884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 21385323 15562884 Dom położony blisko stacji metra Służew.Parter: 3 pokoje 32m2 i 16mm2 z możliwością połączenia, hall 7,5m, kuchnia i sąsiedni pokój w sumie 17m.I piętro 3 pokoje 18, 14, 14 m2 i łazienka z wanną 5m.II piętro pokój 50m2 i wc z prysznicem.W piwnicy 2 g...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 000 PLN (46 zł/m2)

7
-
280 m2
-
15861334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27204047 15861334 Wolnostojący dom położony na Mokotowie - Wyględów. Suterena: kuchnia, duży pokój z kominkiem.Wysoki parter: salon, toaleta, 3 gabinety, garaż(70m), zaadoptowany na powierzchnię magazynowo-biurową.I piętro: 3 pokoje, łazienka.II piętro 2 pokoje, łazie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (33 zł/m2)

10
-
450 m2
1936
15887519 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27784884 15887519 Nowoczesny i komfortowy dom w spokojnej, zielonej części Sadyby to idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni zarówno do życia, jak i prowadzenia działalności. Nieruchomość łączy funkcjonalność z eleganckim wykończeniem, oferując wygodę co...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 500 PLN (63 zł/m2)

7
3
245.08 m2
-
15871238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27459368 15871238 Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 360 mkw, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Mokotowa – osiedle Pod Skocznią, przy kameralnej i cichej ulicy ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 000 PLN (50 zł/m2)

8
4
360 m2
1995
15805518 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26308047 15805518 Warszawa - Do wynajęcia: willa o pow.489 m2 na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chocimskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Najemcy-------------4-kon...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

53 900 PLN (110 zł/m2)

8
-
489 m2
1936
13647896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 98861 13647896 Do wynajęcia dom wolnostojący na Stegnach, w urokliwym miejscu, obok Parku Królikarnia na osiedlu Pod Skocznia.Rewelacyjnie położona, wokół cicho i zielono, ale dostępne piechotą są tramwaj, autobus i metro!Na parterze mieści się piękny duży reprezen...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 000 PLN (73 zł/m2)

6
-
220 m2
2011
15028757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 7391996 15028757 Oferujemy do wynajęcia elegancką willę w jednej z najlepszych części warszawskiego Mokotowa.Idealna na siedzibę firmy, ambasadęW okolicy niska zabudowa.Wyśmienita komunikacja: autobus, tramwaj, metro.Do wynajęcia od zaraz.Cena netto.Kontakt Linda Twa...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 000 PLN (70 zł/m2)

9
-
500 m2
2005
15756378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
SERCE MOKOTOWA - UROCZY SEGMENT 25252384 15756378 UROCZY SEGMENT NA MOKOTOWIEEnglish belowAtrakcyjny segment położony w sercu górnego Mokotowa - Wierzbno.Blisko stacji metra z dobrą komunikacją.W domu przeprowadzono generalny remont z wymianą instalacji wodnej, instalacji grzewczej, instalacji kanal...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 500 PLN (66 zł/m2)

5
2
175 m2
1953