• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na wynajem Mazowieckie Radom Malenicka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Radom i Malenicka

Znaleźliśmy 227 podobnych ofert: Na wynajem domy - Mazowieckie

15207309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 12629078 15207309 Najem okazjonalny. Niewielki, parterowy dom wolno stojący do zamieszkania lub na cele biurowe. W budynku znajduje się: przedsionek z aneksem kuchennym6m(glazura, terakota),przedpokój, 2 pokoje (20m2, 20m2) (obecnie panele na podłogach), łazienka ...

Łomianki (Dąbrowa zachodnia) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

3 000 PLN (50 zł/m2)

2
-
60 m2
1965
15786309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 25905100 15786309 Przestronny dom*wynajem*ogród* dobra lokalizacja* idealny dla rodziny* , biuro lub pokoje pracownicze [ENGLISH DESCRIPTION BELOW] Agencja Derbin Nieruchomości prezentuje: Nowoczesny, ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

7 000 PLN (18 zł/m2)

7
3
380 m2
2010
15841168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26787952 15841168 Do wynajęcia piękny, przestronny dom 5-pokojowy o powierzchni 120 mkw, usytuowany na trzech kondygnacjach kameralnego budynku. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o komforcie i funkcjonalności, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako miejsce...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 PLN (71 zł/m2)

5
2
120 m2
2019
15886865 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27770726 15886865 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę bezpośrednio dom w zabudowie bliźniaczej. Dom gotowy do wprowadzenia, odświeżony. Parter to: salon z dużym aneksem kuchennym, osobny pokój np. na biuro, łazienka z prysznicem oraz kotłownia i garaż. Piętr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (61 zł/m2)

5
-
145 m2
-
15760865 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 25369172 15760865 Warszawa - Do wynajęcia: willa o pow.926 na warszawskiej Saskiej Kępie w okolicach ul. Ateńskiej , poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Najemcy-------------Przes...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 000 PLN (56 zł/m2)

12
-
926 m2
-
15756378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
SERCE MOKOTOWA - UROCZY SEGMENT 25252384 15756378 UROCZY SEGMENT NA MOKOTOWIEEnglish belowAtrakcyjny segment położony w sercu górnego Mokotowa - Wierzbno.Blisko stacji metra z dobrą komunikacją.W domu przeprowadzono generalny remont z wymianą instalacji wodnej, instalacji grzewczej, instalacji kanal...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 500 PLN (66 zł/m2)

5
2
175 m2
1953
15870283 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27425844 15870283 Pragniesz zamieszkać pięknie, komfortowo i poszukujesz dla siebie oraz Twoich najbliższych tymczasowego domu w topowej lokalizacji pod Warszawą? 380 m2 nieruchomość na wynajem z aż trzema kondygnacjami i malowniczym ogrodem do Waszej dyspozycji w Str...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

20 000 PLN (53 zł/m2)

8
3
380 m2
2000
15239433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 13551341 15239433 Oferujemy do wynajmu jedną kondygnację domu wolnostojącego (suteryna) w miejscowości Jesionka gmina wiskitki, woj. mazowieckie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, pomieszczenia gospodarczego. Mieszkanie przeznaczone pod wynaj...

Jesionka (Mazowieckie, gm. Wiskitki)

3 600 PLN (51 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15768875 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 25550325 15768875 Dom to dla Ciebie więcej niż adres? To miejsce, które harmonijnie wplata się w Twój styl życia?Jeżeli szukasz domu na wynajem, który doskonale wpisuje się w Twoje potrzeby, ten położony w sercu ekskluzywnego osiedla Pod Skocznią (Mokotów) 350 m2 segm...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 000 PLN (52 zł/m2)

6
2
440 m2
2004
15359510 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Luksusowy apartament z kominkiem tarasem i ogrodem 16774770 15359510 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w znajdujące się w Sulejówku ul Szklarniowa, ok 400 m od granicy Warszawy (Wesoła-Stara MiłosnaZakręt)Apartament o powierzchni całkowitej 125 m2 z tarasem (ok. 40 m2) i ogrodem (ok. 1000 m2). Apartame...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (44 zł/m2)

2
1
125 m2
2023
15264619 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 14184754 15264619 Dom po remoncie - wewnątrz ściany wygładzone i pomalowane na biało i parkiet dębowy cyklinowany. Dom składa się: na parterze 2 pokoi, całkowicie wyposażonej kuchni. Lokal pozbawiony mebli. Na piętrze znajdują się 3 pokoje i łazienka. Całość domu podp...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (55 zł/m2)

6
2
220 m2
1961
14668827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 158791 14668827 willa na cele biurowe, pow. 308 m2 do wynajęcia, na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Lentza , poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------------------------------------Najemca nie płaci prowizji dla Ag...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 500 PLN (60 zł/m2)

4
-
308 m2
1996