• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na wynajem Mazowieckie Czarny Las Cedrowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Las, Czarny i Cedrowa

Znaleźliśmy 227 podobnych ofert: Na wynajem domy - Mazowieckie

14828090 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Bemowo - piętro domu na biuro 15772 14828090 BEMOWO - wyjątkowa oferta do wynajęcia - na działalność biurową, kancelarię, siedzibę firmy itp. Luksusowa i elegancka willa przystosowana i podzielona na dwa osobne biura. Do wynajęcia jest biuro na piętrze z oddzielnym wejściem. Parter budynku zajm...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (38 zł/m2)

5
-
170 m2
2002
15698126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
9-pokojowy dom w Starym Aninie, 2 balkony, garaż 24144040 15698126 Do wynajęcia 6-pokojowy (+ 3 pokoje w przyziemiu) 1-piętrowy dom-bliźniak z cegły, 270 m2, na działce 700 m2,  Anin, Wawer.Doskonały na siedzibę firmy, do prowadzenia działalności gospodarczej lub dla rodziny. Pomieszczenia bez mebli ruchomych, gotow...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 500 PLN (39 zł/m2)

6
-
270 m2
1965
15669817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny, komfortowy dom dla rodziny lub firmy 23623197 15669817 Do wynajęcia 8-pokojowy, 1-piętrowy dom wolnostojący 259m2, na działce 950m2, Białołęka, Brzeziny.Dom po kapitalnym remoncie. Idealny dla rodziny lub na potrzeby firmy. Cena: 15 000 zł + prąd, woda wg zużycia. Wymagana kaucja.Wygodna lokalizacja, 230...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (58 zł/m2)

8
-
259 m2
-
15073211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 8918754 15073211 Perła na Żoliborzu Oficerskim!!!-Tradycyjny dom o powierzchni 300 m2 z tarasem i ogrodem- Cicha i zielona okolica- 10 min. spacerem od stacji metra (Plac Wilsona)- Główny pokój na parterze: 40 m2, z kominem i tarasem - Pięć pokoi na dwóch piętrach- J...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 000 PLN (83 zł/m2)

5
2
300 m2
1930
15719252 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 24563679 15719252 Przestronny dom na wynajem 267 m Duża działka Garaż Taras Zadbany ogródDo wynajęcia komfortowy i przestronny dom o powierzchni 267 m, położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1471 m. Nieruchomość idealna dla rodziny szuk...

Radonie (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

7 200 PLN (27 zł/m2)

6
2
267 m2
2000
15662863 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 23509550 15662863 Do wynajęcia 5-pokojowy dom o powierzchni ok. 185 m2, zlokalizowany w miejscowości Raszyn - Rybie. Spokojna okolica, ok. 30 min. od centrum Warszawy, blisko obwodnicy. Świetnie nadaje się pod działalność gospodarcza. Dom częściowo umeblowany. Dwa n...

Rybie (Mazowieckie, gm. Raszyn)

8 000 PLN (43 zł/m2)

6
2
185 m2
-
15799235 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26183394 15799235 Do wynajęcia parter piętrowego domu wolnostojącego, powierzchnia do wynajmu ok. 60 m z przeznaczeniem wyłącznie na działalność firmową (biuro, usługi). Część do wynajmu :dwa oddzielne pokoje + przestronny salon połączony z dużym aneksem kuchennym, ...

Jaktorów (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

4 500 PLN (75 zł/m2)

5
1
60 m2
-
15381648 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 17286438 15381648 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego domu jednorodzinnego znajdującego się w dogodnej lokalizacji w Warszawie w dzielnicy Wawer w centralnej części osiedla Międzylesie w rejonie pełnej infrastruktury: przystanek autobusowy w odl...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 500 PLN (33 zł/m2)

10
4
560 m2
1995
15385497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 17362797 15385497 Dom składa się z 2 części, tworząc jedna całość, typu bliźniak, posiada 2 wejścia , 2 duże garaże w bryle budynku, położony jest w Białołęce Szamocinie, wokół dużo terenów zielonych, las , teren zabudowany nowymi budynkami, świetny dojazd do Centrum ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (47 zł/m2)

12
6
320 m2
2020
14830578 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 57883 14830578 Dom w zabudowie szeregowej o pow 200m2 zlokalizowany w najbardziej zielonej części Mokotowa – w pobliżu Królikarni, Parku Dreszera oraz Skweru AK Granat.Bezpieczna i doskonale skomunikowana lokalizacja, oddalona od Centrum zaledwie o kilka minut.- 5 ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 900 PLN (60 zł/m2)

5
3
200 m2
1965
15094166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 9973607 15094166 willa na cele biurowe, pow. 476 m2 do wynajęcia,na Saskiej Kępie w okolicach ul. Paryskiej i Al. Stanów Zjednoczonych, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------------------------------------Najemca nie pł...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 600 PLN (75 zł/m2)

12
-
476 m2
1938
14947719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 5381091 14947719 WYNAJEM !!!!! Piękny dom z basenem i sauną już dziś możesz w nim zamieszkać !!! Niepowtarzalny ,wolnostojący dom o powierzchni 176m2 w centrum Ożarowa Mazowieckiego z basenem 3x6x1,5. Basen oświetlony z podgrzewaną wodą z pompy ciepła, zamo...

Ożarów Mazowiecki (Ożarów mazowiecki) (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

13 500 PLN (77 zł/m2)

5
-
176 m2
1990