• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 6 949

15454348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje | Gocław | Świetna komunikacja do centrum 18940110 15454348 ENGLISH BELOWDo wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone w dzielnicy Praga-Południa, Gocław. Mieszkanie znajduje się tuż przy skrzyżowaniu Alei Stanów Zjednoczonych oraz ul. Ostrobramskiej. Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru: LINK...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (76 zł/m2)

2
1
37 m2
1975
15892433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898768 15892433 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.44 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 980 PLN (45 zł/m2)

1
-
44 m2
1998
15892434 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898769 15892434 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.38,50 m2 na 4 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 925 PLN (51 zł/m2)

1
-
38 m2
1998
15892436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898767 15892436 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.461,38 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 476 PLN (81 zł/m2)

6
-
461 m2
2017
15892256 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament z ogrodkiem nad rzeką. 27897943 15892256 Najem okazjonalny. Bez zwierząt.Nowoczesne budownictwo. Ul. Sukienna w Nowym Dworze Mazowieckim.Apartament umeblowany i wyposażony. Składa się z: pokoju z wyjściem na ogród, aneksu kuchennego w pok. oraz łazienki.Okolica niskich nowych budynków położ...

Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sukienna

2 000 PLN (69 zł/m2)

1
1
29 m2
2018
15853710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27054705 15853710 Układ powierzchni - otwarty open space w formie prostokąta.Siatka słupów : 4,9 m.Układ powierzchni:Otwarta powierzchnia sala sprzedażowa,pomieszczenie biurowe dla obsługi klientów,zaplecze soc. wraz z WC.Wysokość:- strop 4m,- sufit 3m,Cena najmu wr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 850 PLN (65 zł/m2)

2
-
290 m2
1993
15890610 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27882442 15890610 Polecam funkcjonalne, jasne mieszkanie w niskim, zadbanym budynku z windą, z widokiem na przepiękne drzewa!Kameralna lokalizacja w rejonie Starego Imielina na Ursynowie, z dobrymi połączeniami autobusowymi pozwala korzystać ze wszystkich atrakcji dzi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
1
46 m2
2002
15867016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27333162 15867016 Oferujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 116 m², położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal usytuowany jest na III piętrze, z wejściem na klatkę schodową bezpośrednio z bramy. Budynek ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (66 zł/m2)

4
-
106 m2
1938
15773345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25633452 15773345 Powierzchnia handlowo-usługowa 301 m² Na wynajem wyjątkowa powierzchnia 301 m² w prestiżowej lokalizacji – Plac Małachowskiego.Lokal w stanie deweloperskim, w kształcie litery „L”, podzielony na dwa po...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 372 PLN (122 zł/m2)

1
-
314 m2
2014
14571595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 34371 14571595 Do wynajęcia parter połowy bliźniaka przy ul. Zwoleńskiej.50m2, wysokość 280cm, tj: jedno duże pomieszczenie + toaleta z małym socjalem + schowekmiejsce na małe biuro.Wejście od ulicy, witryny, możliwość zainstalowania reklamy świetlnej. Na zewnątrz ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (70 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15797971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26160420 15797971 LOKAL BIUROWO-USŁUGOWY - 90m2Przedmiotem wynajmu jest lokal z przeznaczaniem na nieuciążliwą działalność gospodarcząnp; biuro , kancelaria , gabinet,, sklep internetowy itp.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze biurowca, ściany działowe do własnej ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (44 zł/m2)

3
-
90 m2
2000
15884897 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Elegancki i komfortowy dom dla rodziny 27714345 15884897 Do wynajęcia 6-pokojowy 1-piętrowy segment skrajny 230 m2, na działce 252 m2, Wilanów, Błonia Wilanowskie.Idealny dla rodziny. Dostępny bez mebli ruchomych.Cena: 12 500 zł + media wg zużycia (prąd, woda, gaz). Wymagana kaucja.Wygodna lokalizacja, nie...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (54 zł/m2)

6
-
230 m2
-