• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Ząbki

Znalezionych ofert: 4

15868919 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodny lokal na catering/imprezy okolicznościowe 27394365 15868919 Do wynajęcia 1-piętrowy lokal usługowo-gastronomiczny 611 m2, Ząbki.Przestronny, elegancki. Obecnie funkcjonuje jako sala bankietowa. Idealny na restaurację, catering, imprezy okolicznościowe, inne usługi.Cena: 22 000 zł netto + media wg zużycia. Wym...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

22 000 PLN (36 zł/m2)

5
-
611 m2
-
15849688 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny dom dla rodziny/firmy, zielona okolica 26978972 15849688 Do wynajęcia 9-pokojowy 1-piętrowy dom  (segment środkowy) 180m2 z 2016 r, na działce 450 m2, Ząbki.Wykończony, świeżo po malowaniu, dostępny bez mebli ruchomych. Doskonały dla rodziny lub firmy.Cena: 8000 zł + media wg zużycia. Kaucja 8000 zł.Cicha ...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

8 000 PLN (44 zł/m2)

9
-
180 m2
2016
14526505 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2829670 14526505 Umowa najmu okazjonalnego na minimum 1 rok. Kaucja 3200 zł. Zapraszam do wynajmu dwupokojowego mieszkania z garażem i balkonem, parter. Lokal wyremontowany, wyposażony we wszystkie sprzęty i meble. Mieszkanie wyposażone w klimatyzację. Usytuowane w ...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

2 850 PLN (70 zł/m2)

2
1
41 m2
1985
15858119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27139188 15858119 Do wynajęcia  od ręki powierzchnie na dowolny warsztat oraz lokale mieszkalne na kwatery pracownicze w atrakcyjnej części Ząbek. Idealne na serwis wymiany opon. naprawy szyb samochodowych, czy myjnię. Przy długoterminowym najmie możliwość zmiany ukła...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

6 000 PLN (72 zł/m2)

11
2
83 m2
2000