• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 241

15820695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627865 15820695 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.463m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIPowierzchnia d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 834 PLN (73 zł/m2)

11
-
463 m2
2010
15827410 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628330 15827410 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.705,39 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIWydzielony mod...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 946 PLN (62 zł/m2)

10
-
705 m2
1998
15820698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627874 15820698 do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 261 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 073 PLN (73 zł/m2)

11
-
261 m2
2010
15868518 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27383853 15868518 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.490,34 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 546 PLN (62 zł/m2)

6
-
490 m2
1998
15865893 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27305197 15865893 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (210 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15862816 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27231436 15862816 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (211 zł/m2)

1
-
19 m2
-
15870201 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27423364 15870201 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.67,50 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------Be...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 931 PLN (74 zł/m2)

3
-
67 m2
2010
15865876 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27305195 15865876 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 200 PLN (210 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15865888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27305156 15865888 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow 447 m2 na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Płaskowickiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 000 PLN (49 zł/m2)

12
-
447 m2
2002
15862262 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27222900 15862262 Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań do 5 osób w budynku użytkowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 PLN (50 zł/m2)

1
-
9 m2
-
15868516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27383851 15868516 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.689,84 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

42 973 PLN (62 zł/m2)

10
-
689 m2
1998
15862259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27222897 15862259 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 20 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

150 PLN (5 zł/m2)

1
-
31 m2
-