• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 233

15722087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Bezpośrednio do wynajęcia jednopokojowe 24615644 15722087 Mieszkanie 32m2 do wynajęcia na Pradze Południe. Lokal jest po mini remoncie(nowe podłogi, zabudowa kuchenna, meble), znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym przedwojennym budynku z cegły. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum-ok.7km.,Wi...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Kobielska 100

Zapytaj o cenę

1
-
32 m2
-
15891019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27884741 15891019 Samodzielny lokal biurowy z tarasem 30 m² i 3 miejscami parkingowymi w cenieDo wynajęcia funkcjonalny, samodzielny lokal biurowy usytuowany na 1. piętrze nowoczesnego budynku biurowego po modernizacji. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 700 PLN (57 zł/m2)

5
-
100 m2
1930
15891004 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 Pokoje z balkonem 27884373 15891004 3 Pokoje z balkonem  ul. Wspólna Droga Grochów Do wynajęcia jasne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m², zlokalizowane przy ul. Wspólna Droga na warszawskim Grochowie. Układ mieszkania:Pokój dzienny: przestronny, z wyjściem na balk...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (62 zł/m2)

3
1
73 m2
1970
15890991 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27884194 15890991 Bardzo ładny moduł biurowy o powierzchni 103 m2 w układzie gabinetowym.Składa się z 4 gabinetów, sali konferencyjnej na 10-12 osóbkuchnitoaletyPowierzchnia kliamtyzowanaBudynek:Samodzielny Moduł Biurowy – 103 m² z Niezależnym Wejśc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 120 PLN (40 zł/m2)

11
-
103 m2
1970
15871411 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27469106 15871411 Lokal biurowy 129 m.kw.na Pradze Południe .Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaje. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż przy wę...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 933 PLN (77 zł/m2)

7
-
129 m2
-
15856143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27084032 15856143 Do wynajęcia biuro typu open-space na 2 piętrze budynku biurowego w rejonie skrzyżowania Grochowska, Ostrobramska, Marsa.Oryginalne, wysokie, ciche, bardzo jasne, z dużym przeszkleniem i szerokim widokiem na zieleń.W pomieszczeniu wydzielone jest pom...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 260 PLN (82 zł/m2)

11
-
76 m2
-
15867904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27358368 15867904 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-185.Bardzo widne, jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 36m. Duży pokój 23m z ogromnym oknem wykuszowym, na podłodze wykładzina położona na parkiecie. Kuchnia 7m z oknem, na podło...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (78 zł/m2)

1
1
36 m2
1958
15828068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26643791 15828068 Lokal biurowy na Pradze Południe .Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaje. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż przy węźle komun...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 117 PLN (77 zł/m2)

1
-
27.5 m2
-
15741929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24982399 15741929 Lokal w budynku położonym w centrum Saskiej Kępy. W budynku znajduje się winda i udogodnienie dla osób niepełnosprawnych. Powierzchnia lokalu 200,4 m2. Lokal po przychodni. Wyposażony w pełen węzeł sanitarny. Składa się z 4 gabinetów, poczekalni wraz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 500 PLN (88 zł/m2)

8
-
200 m2
-
15852652 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27037920 15852652 Lokal biurowy na Pradze Południe !!!Lokal składa się z: pomieszczenia o pow. 23 m.kw. gabinetu 19 m.kw., pokoju biurowego 43,9 m.kw. pokoju spotkań 16 m.kw. oraz aneksu kuchennego i wc.Bardzo dobra komunikacja . 5 minut do centrum !!!Przeznaczenie lo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (83 zł/m2)

5
-
109 m2
-
15807954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26382997 15807954 Lokal biurowy 103,4 m.kw.na Pradze Południe .Idealna komunikacja publiczna. Liczne autobusy i tramwaje. Budynek dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy i podjazdy. Atutami nieruchomości są przede wszystkim: położenie tuż przy ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 931 PLN (77 zł/m2)

4
-
103 m2
-
15573600 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21609723 15573600 Do wynajęcia biuro o powierzchni 19,70 m2. Lokal położony na 3 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda W...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 336 PLN (68 zł/m2)

11
-
19.7 m2
1980