• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 348

15889232 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal użytkowy na wynajem– Ochota, Reduta Wawelska 27846189 15889232 Wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 56 m², położony na parterze eleganckiej kamienicy na terenie zabytkowej Kolonii Lubeckiego przy ul. Wawelskiej na warszawskiej Ochocie, tuż obok Pomnika Lotnika. To miejsce łączy reprezentacyjny charakter przedw...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (54 zł/m2)

2
-
56 m2
1928
15889360 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27848901 15889360 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.30 m2 do wynajęcia na 5 piętrze ,w budynku biurowym na warszawskiej Ochocie niedaleko Placu Zawiszy i Grójeckiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------------...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 250 PLN (75 zł/m2)

1
-
30 m2
1960
15889083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
po remoncie/blisko komunikacji/balkon 27842743 15889083 Oferuję do wynajęcia świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 25 m², położoną na 8. - ostatnim piętrze zadbanego bloku na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania od zaraz.Lokal po generalnym remoncie skł...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (112 zł/m2)

1
1
25 m2
1974
15888985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27838328 15888985 Kontakt telefoniczny: 5120570692 pokoje do wynajęcia w pięknym biurze do wynajęcia – Warszawa Ochota ul. Solariego 2 pokoje (można wynająć 1 pokój bądź oba) +jest możliwość wynajęcia również biura wirtualnegoOferujemy do wynajęcia dwa komfortowe pomi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (25 zł/m2)

5
-
120 m2
-
15148676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 11011670 15148676 Mieszkanie w budynku 2000 roku, który w 2020 roku został odnowiony, ma zupełnie nową elewację i izolacje. Mieszkanie ma powierzchnię ok. 92 m2, posiada trzy sypialnie, salon, pokój gospodarczy, kuchnię, łazienkę oddzielna toaletę i 2 balkony. Kuchn...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (86 zł/m2)

4
-
92 m2
2000
15888913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832131 15888913 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 448 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu klasy A na warszawskiej Ochocie, w okolicach ulicy Lindleya, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 802 PLN (104 zł/m2)

1
-
448 m2
2018
15888937 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament przy ul. Nowogrodzkiej 74 27832484 15888937 Szukasz komfortowego azylu w samym sercu tętniącej życiem Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie.Na wynajem oferujemy eleganckie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m², położone przy ul. Nowogrodzkiej 74. To jedna z najbardziej prestiżowych loka...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (109 zł/m2)

2
1
45 m2
1960
15876422 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27537115 15876422 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 420 PLN (346 zł/m2)

1
-
7 m2
2017
15855074 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27074537 15855074 Warszawa - biuro wirtualne do wynajęcia na Ochocie, na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

559 PLN (559 zł/m2)

1
-
1 m2
2011
15877263 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27563722 15877263 Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne na 13 piętrze biurowca w okolicach ul. Szczęśliwickiej, na warszawskiej Ochocie,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemcy--------------Biu...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 PLN (819 zł/m2)

1
-
1 m2
2011
15877594 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
19-20 Stanowisk | Al. Jerozolimskie | Centrum 27574077 15877594 19-20 Stanowisk Brain Embassy Al. Jerozolimskie CentrumOferujemy do wynajęcia prywatny moduł biurowy typu Company Unit w prestiżowej przestrzeni Brain Embassy Jerozolimskie. Lokal łączy zalety zamkniętego, w pełni wyposażonego biura z dostępem do ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 500 PLN (143 zł/m2)

11
-
200 m2
-
15878795 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro na Ochocie. 27600327 15878795 Nowoczesne biuro na Ochocie. Gotowe do pracy od zaraz.Biura od 10 stanowisk pracy.Budynek:Po generalnym remoncie, konserwacja i sprzątanieOchrona 24h, recepcja z obsługą korespondencjiDużo parkingów naziemnychpodziemnychWinda, miejsca dla rowerówWypo...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (214 zł/m2)

11
-
70 m2
-