• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 1 315

15886658 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 27763587 15886658 WYJĄTKOWY APARTAMENT – MOKOTÓW, tuż przy stacji metra Służew.Z przyjemnością prezentujemy luksusowy apartament na wynajem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i wygodnych lokalizacji Warszawy – na Mokotowskim S...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 500 PLN (91 zł/m2)

5
3
181 m2
2006
15836512 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 niezależne pokoje | Loggia | Parking 26712729 15836512 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Korczyńska 10Oferuję do wynajęcia odświeżone, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone przy ul. Korczyńskiej 10, w zielonej i spokojnej części warszawskiego Mokotowa.L...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (74 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15856987 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27106755 15856987 niedaleko CH Galeria Mokotów-----------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 77,28 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Prop...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 699 PLN (48 zł/m2)

1
-
77 m2
2015
15856955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27106751 15856955 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 347,20 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 639 PLN (48 zł/m2)

4
-
347 m2
2015
15871553 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27470701 15871553 Na wynajem oferowany jest wyjątkowy lokal użytkowy klasy premium, zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Belwederskiej, w jednej z najbardziej cenionych części Mokotowa – Sielcach. To miejsce, które łączy reprezentacyjny cha...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 700 PLN (108 zł/m2)

12
-
257 m2
2009
15882266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659049 15882266 Przedmiotem oferty jest lokal do wynajęcia na cele biurowe, położony na pierwszym piętrze budynku apartamentowo - biurowego na Dolnym Mokotowie, w pobliżu Parku Morskie Oko i Łazienek Królewskich.Lokal składa się z: 7 gabinetów (12 m2, 22 m2,46 m2, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (40 zł/m2)

7
-
173 m2
1967
15886346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27754463 15886346 Świetna lokalizacja, tuż przy parku, a jednocześnie blisko do centrum miasta.Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Belwederskiej, na Dolnym Mokotowie. Powierzchnia 50 m2. Mieszkanie jest umeblowane, jasne, przestronne, o doskonałym rozkładzie. ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (70 zł/m2)

2
1
50 m2
1950
15886317 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751979 15886317 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 341,26 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Samochodowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 166 PLN (77 zł/m2)

3
-
341 m2
2013
15886312 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751980 15886312 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 122,65 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, przy ul. Domaniewskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------------B...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 359 PLN (60 zł/m2)

2
-
122 m2
2001
15886315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751977 15886315 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1172,64 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Samochodowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

89 938 PLN (77 zł/m2)

3
-
1172 m2
2013
15886313 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751975 15886313 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 517,25 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Samochodowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 184 PLN (72 zł/m2)

1
-
517 m2
2013
15886311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27751981 15886311 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 116,73 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, przy ul. Domaniewskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 004 PLN (60 zł/m2)

3
-
116 m2
2001