• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 11 987

15869876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27411263 15869876 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 31,24 m² na warszawskim Mokotowie ul Bluszczańska 74. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze funkcjonalnego budynku na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną.Rozkład i standard- Pokój dzien...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

529 000 PLN (17 065 zł/m2)

1
1
31 m2
2001
15891293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom 94,14 m² | 4 Pokoje | Ogród 27894223 15891293 Nowoczesny Dom 4 Pokoje OgródWawer 0% PCC Bez ProwizjiZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją zlokalizowaną w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w zielonej i spokojnej dzielnicy Warszawy - Wawrze. Nasze osiedle domów w zabudow...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (10 096 zł/m2)

4
2
94 m2
2026
15845212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26856949 15845212 Luksusowy apartament po generalnym remoncie z ogródkiem w Miasteczku Wilanów Elegancki, świeżo wyremontowany apartament ok. 92 m² z prywatnym ogrodem ok. 9 m² , położony w prestiżowej inwestycj...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 000 PLN (20 879 zł/m2)

3
-
91 m2
2005
15810710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26415884 15810710 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w ekskluzywnej inwestycji Wilanów Królewskie Przedmieście, ul. Alei Rzeczypospolitej 2, Warszawa, Wilanów - luksus i prestiż w jednym miejscu . Mam przyjemność zaprezentować...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (17 416 zł/m2)

3
-
89 m2
2008
15698510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24151033 15698510 Dom z klimatem przy Wyścigach przestrzeń, zieleń i funkcjonalnośćNa sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni całkowitej 391 m² (użytkowa 316 m²) położony na zadbanej działce o powierzchni 524 m². Warszawa, ul. Wy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 790 000 PLN (9 693 zł/m2)

5
2
391 m2
1996
15808479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Serwisowane biuro do wynajęcia Mokotów 4os nowe 26396575 15808479 Oferujemy do wynajęcia w pełni serwisowane biuro w prestiżowej przestrzeni przy ul. Konstruktorskiej w Warszawie. To idealne rozwiązanie dla firm poszukujących nowoczesnego, elastycznego biura, które zapewnia wysoki standard pracy oraz gotowość do uż...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 800 PLN (340 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15776332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25702921 15776332 Na sprzedaż  dom o powierzchni użytkowej 71 m2 na  działce o powierzchni 926 m2 w atrakcyjnej lokalizacji Bemowo. Nieruchomość przeszła generalny remont, co czyni ją idealnym miejscem do zamieszkania. Dodatkowym atutem jest możliwość rozbudowy, co sp...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (15 275 zł/m2)

3
1
91 m2
1928
15891273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27893718 15891273 Przedstawiamy kameralne biuro w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego. Biuro ma powierzchnię 62,3m2 (65,10m2 brutto) i składa się z dwóch niezlaeżnych pokoi biurowych, niewielkiej kuchenki i toalety. aktualne zdjęcia w załączeniu.Doskonała loka...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 348 PLN (86 zł/m2)

11
-
62 m2
1898
15891281 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Klimatyczne 4 pokoje, bez mebli ruchomych 27893728 15891281 Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia 127,18m2, piętro 24 z windą w kamienicy z 1934r., przy ul. Rozbrat, Śródmieście Solec. Idealne dla rodziny lub pary. Dostępne bez mebli ruchomych.Cena: 9340 zł  + 2160 zł czynsz administracyjny i zaliczki na med...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 340 PLN (74 zł/m2)

4
-
127 m2
1934
15891274 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27893719 15891274 Przedstawiamy kameralne biuro w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego. Biuro ma powierzchnię 57,5m2 (60,10m2 brutto) i zaaranżowane jest jako przestrzeń open space z własną toaletą - aktualne zdjęcia w załączeniu.Doskonała lokalizacja, wysoki...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 917 PLN (86 zł/m2)

11
-
57 m2
1898
15890141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27873329 15890141 BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH (OFERTA 0%)!Istnieją mieszkania, o których powiedzieć możemy, iż są OK, ale i takie, w których od pierwszej chwili czuć to coś, co sprawia, że aż chce się do nich wracać. Dwupoziomowe, 4-pokojowe (91 m2) lokum położne w sam...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (17 379 zł/m2)

4
2
91.49 m2
1996
15891275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893717 15891275 Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz dostosować do własnych potrzeb? Oto oferta dla Ciebie! Znajdujące się w sercu Kępy Gocławskiej, to mieszkanie oferuje dostęp do wyśmienitej infrastruktury. W bezpośrednim sąsiedztw...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

935 000 PLN (13 169 zł/m2)

3
2
71 m2
1986