• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 12 001

15816193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kuchnia cateringowa, wyposażenie w cenie 26609471 15816193 Do wynajęcia lokal 170 m2 w budynku wolnostojącym, Targówek Zacisze.Dwa wejścia, odbiór sanepidu, idealny dla firm zajmujących się cateringiem dietetycznym, produkcją posiłków, garmażem, zdrową żywnością lub cukiernictwem, do uruchomienia od zaraz. W...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 900 PLN (117 zł/m2)

11
-
170 m2
-
15773190 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25630903 15773190 Przedstawiamy Państwu luksusowa powierzchnię biurową wykończoną w najwyższym standardzie. Powierzchnia brutto z uwzględnieniem pow. wspólnych to 222,2m2.Lokal biurowy z widokiem na ul. Twardą i Pl. Grzybowski. Biuro doskonale doświetlone i nowocześni...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 048 PLN (125 zł/m2)

11
-
193 m2
2014
15882003 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27654591 15882003 Biuro serwisowane, umeblowane w dzielnicy Wola.Samodzielny umeblowany moduł biurowy ?Biuro składa się z:otwartej powierzchni open space,trzech pokoi biurowych,archiwum,salka konferencyjna albo spotkań,miejsce na recepcję lub powierzchnia lounge, chil...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 211 PLN (96 zł/m2)

11
-
190 m2
2019
15844671 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26842899 15844671 R E Z E R W A C J ADo wynajęcia przestronne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 mkw, z dużym balkonem, położone w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Księcia Janusza na warszawskiej Woli.Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażo...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 PLN (34 zł/m2)

2
1
58 m2
1963
15834138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny lokal do przejęcia z najemcą 26711044 15834138 Na sprzedaż lokal 152m2, parter6 w budynku z 2016r., Wola Czyste.Duże i szerokie witryny od strony ruchliwej ulicy. Lokal jest w znakomitym stanie technicznym, świeżo po remoncie. Obecnie prowadzona jest działalność z branży fitness. Również doskonał...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 890 000 PLN (19 013 zł/m2)

11
-
152 m2
2016
15831999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy na jednej działce 26711032 15831999 Na sprzedaż 2-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 360 m2 oraz parterowy dom wolnostojący 98 m2 z 1988r., na działce 700 m2, Bemowo Jelonki Południowe. Do odświeżenia lub remontu, doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej, dwóch zaprzyjaźnio...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (5 556 zł/m2)

8
-
360 m2
1988
15831250 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Narożny lokal z witryną, duży ruch 26689675 15831250 Do wynajęcia lokal 87,80 m2, parter4 z windą w budynku z 2001r., Ursynów Kabaty.Duże witryny, jest klimatyzacja, znakomity na klinikę medyczną, centrum rehabilitacji, działalność psychoterapeutyczną, klub fitness, biuro projektowe, kancelarię, dla pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 138 PLN (82 zł/m2)

11
-
87 m2
2001
15831247 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 3 pokoje z osobną kuchnią, balkon 26689673 15831247 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 83 m2, piętro 23 z windą, w budynku z 2006 r, przy ul. Sarmackiej, Błonia Wilanowskie.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 5000 zł + 1500 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd. Wymagana kaucja.Wygodna...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (60 zł/m2)

3
-
83 m2
2006
15831088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26686018 15831088 Zarabiaj i mieszkaj w jednym miejscu 3 lokale usługowe Stara MiłosnaZapraszam do obejrzenia filmu nieruchomości. Nieruchomość zaprojektowana pod dochód – 3 lokale usługowe na parterze i przestronna część mieszkalna na piętrze. Idealna dla właścicie...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 849 000 PLN (7 223 zł/m2)

5
2
256 m2
1995
15829669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwa komfortowe pokoje, balkon, piwnica, garaż 26641462 15829669 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 57m2, piętro 410 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Kolejowej, Wola Czyste.Idealne dla singlasingielki lub pary. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.Cena: 6 700 zł + 900 zł czynsz administracyjny i zaliczk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 700 PLN (118 zł/m2)

2
-
57 m2
2024
15828039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na biuro lub usługi 26641453 15828039 Do wynajęcia lokal w budynku biurowo-usługowym 800 m2, Bielany Huta.Magazyn z częścią biurową, wykończony pod potrzeby Najemcy, doskonały na siedzibę firmy, sklep internetowy, nieuciążliwą produkcję, usługi.Cena: 40 000 zł netto + media wg zużycia. K...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (50 zł/m2)

10
-
800 m2
-
15824714 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal przy przystanku autobusowym 26641444 15824714 Do wynajęcia lokal użytkowy 145m2, parter, w budynku z 2000r., Praga-Południe Gocław.Bardzo dobrze doświetlony, duże witryny, dwa wejścia, doskonały na sklep, gabinet medyczny, salon beauty, barber shop, biuro, kancelarię, szkołę językową lub inną dz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 900 PLN (75 zł/m2)

11
-
145 m2
2000