• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 13 831

15725061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam mieszkanie 24668555 15725061 ieruchomość znajduje się w cichej dzielnicy Pruszkowa w pobliżu stacji WKD, skąd dojazd do Warszawy zajmuje 25 minut. Mieszkanie znajduje się na parterze z ogrodem o powierzchni 73 m² w trzy piętrowym bloku na kameralnym osiedlu zamkniętym z monitori...

Pruszków (Centrum), ul. Lipowa

800 000 PLN (17 778 zł/m2)

2
1
45 m2
2018
15687240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23960633 15687240 Lokal inwestycyjny w Warszawie dzielnica Mokotów.Na sprzedaż lokal usługowy bezpośrednio przy wejściu do Galerii Mokotów.Podana cena zakupu jest ceną netto. Należy do niej doliczyć 23% VAT. ✅ Posiadam na sprzedaż i wynajem inne lokale usługowe – gas...

Warszawa (Mokotów), Wołoska

2 430 000 PLN (27 000 zł/m2)

1
-
90 m2
2025
15687656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23970082 15687656 Na sprzedaż lokal usługowy z najemcą: umowa najmu z siecią Żabka Polska. ✔ Najemca Żabka Polska ✔ Umowa najmu 10 lat✔ YIELD 7%Termin realizacji inwestycji lipiec 2025. Lokal o powierzchni 108 m² w budynku apartamentowo–usługowym, w otoczeniu innyc...

Warszawa (Ursynów), Kłobucka

2 200 000 PLN (20 370 zł/m2)

1
-
108 m2
2026
15687655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23970080 15687655 Do sprzedania lokal handlowo - usługowy o pow. 38,98m2 , położony na Bemowie przy ul. Człuchowskiej 49.Lokal doskonale widoczny z głównej ulicy, przy przystanku autobusowym, stacji metra Szeligowska.Lokal położony w ciągu innych lokali handlowo - us...

Warszawa (Bemowo), Człuchowska

974 500 PLN (25 000 zł/m2)

1
-
38.98 m2
2024
15687709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23970561 15687709 Lokal inwestycyjny w Warszawie dzielnica Mokotów.Na sprzedaż lokal usługowy bezpośrednio przy wejściu do Galerii Mokotów.Podana cena zakupu jest ceną netto. Należy do niej doliczyć 23% VAT. ✅ Posiadam na sprzedaż i wynajem inne lokale usługowe – gas...

Warszawa (Mokotów), Wołoska

2 430 000 PLN (27 000 zł/m2)

1
-
90 m2
2025
15687784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23972769 15687784 Atrakcyjny parterowy lokal usługowy na sprzedaż w Śródmieściu. Parametry oferty:- Powierzchnia lokalu: 100 m2,- Lokal wynajmowany przez Żabka Polska,- Umowa podpisana na okres 10 lat, - Wszystkie opłaty licznikowe, wywóz nieczystości po stronie Najem...

Warszawa (Bemowo), Grzybowska

4 300 000 PLN (43 000 zł/m2)

1
-
100 m2
2021
12531460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim, blisko Garwolin 84577 12531460 Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim o pow. 7000 m2 w Nowych Kościeliskach ( w otwockim). Położenie działki : w małej miejscowości wewnątrz dużego kompleksu leśnego( na płaskim terenie), w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego( t...

Nowe Kościeliska, Nowe Kościeliska

285 000 PLN (41 zł/m2)

-
-
7000 m2
-
14045479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam bezpośrednio piękną działkę budowlano-rolną w otwockim k/Garwolina. 102526 14045479 Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną w otwockim o pow. 5400 m2 w Nowych Kościeliskach ( w otwockim), blisko Garwolina. Położenie działki : w małej miejscowości wewnątrz dużego kompleksu leśnego( na płaskim terenie), w otulinie Mazowieckiego Parku...

Nowe Kościeliska, Nowe Kościeliska

215 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
5400 m2
-
15827818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26605321 15827818 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Czwarty Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie kOtwocka...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

900 000 PLN (583 zł/m2)

-
-
1545 m2
-
15882372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27660269 15882372 Nieruchomość, która jest przedmiotem ogłoszenia + mały różowy domek o powierzchni 76 m2, z typowym dawnym układem pomieszczeń jaki był stosowany na wsi. Wchodzi sie do holu, po lewej stronie jest kuchn...

Celestynów (Mazowieckie, gm. Celestynów)

480 000 PLN (3 000 zł/m2)

2
1
160 m2
1960
15869049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27397419 15869049 Urokliwa działka położona na rozwidleniu ulicy Reymonta i Tatrzańskiej W rzeczywistości są to dwie działki, jedna od ulicy Reymonta, druga od Rodziewiczówny. Działki w trakcie opracow...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

350 000 PLN (298 zł/m2)

-
-
1174 m2
-
15802249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26259429 15802249 Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej . Całość jest to kameralna inwestycja składająca się z czterech lokali usytuowanych w 2 budynkach jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z czego gotow...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 089 900 PLN (5 505 zł/m2)

5
2
198 m2
2025