• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 13 747

15891421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897102 15891421 Do sprzedaży mieszkanie 3 pok rozkładowe przy ulicy OlszewskiejMieszkanie składa się z- przedpokoju- oddzielnej widnej kuchni- łazienki- oddzielne Wc- pokój- duży pokój z przejściem do mniejszego ( przechodni ) z wyjściem na balkon- do mieszkania prz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (15 431 zł/m2)

2
1
61.5 m2
1964
15868840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27392333 15868840 Do sprzedaży 2 pok na 5 piętrze ( brak windy )- funkcjonalne mieszkanie w kamienicy z końca XIXw. zlokalizowanej w centrum Śródmiescia przy ul. Marszałkowskiej ( przy Pl. Konstytucji )Idealna lokalizacja w centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 61 ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (19 672 zł/m2)

2
1
61 m2
1905
15857961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27137383 15857961 Do sprzedaży mieszkanie 2 pok pow 39m2 z balkonemMieszkanie składa 2 pok w amfiladzie + mały aneks sypialnywidnej kuchniŁazienka z WcHollMieszkanie do odświeżenia lub remontu i zmiany aranżacji według potrzeb nowego właścicielaBardzo dobra lokalizac...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (20 487 zł/m2)

2
1
39 m2
1962
15847176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26903684 15847176 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferujemy dom, który łączy ciszę i prywatność z błyskawicznymdojazdem do centrum Wyszkowa. Otrzymujesz komfortową działkę 522m², w pełni ogrodzoną i zagospodarowaną (kostka, taras) – gotową narodzinne życi...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

820 000 PLN (6 508 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15893195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27903302 15893195 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWidok na przyszłość! 2 pokoje przy Westfield Mokotów – gotowiec inwestycyjny, dla studenta oraz idealny na startZainwestuj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy! Sprzedam bezpośrednio jasne, 2-po...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

539 000 PLN (14 568 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15889796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862111 15889796 Ustawne 3 pokoje Świetny układ Cisza, zieleń i metro BemowoNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,7 m², położone na 3. piętrze kameralnego, zadbanego budynku na Bemowie.To idealna propozycja dla...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

859 000 PLN (12 879 zł/m2)

3
1
66.7 m2
1994
15887712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27792167 15887712 Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe dwustronne mieszkanie o pow. 62,15 m2 bardzo blisko Metro Bródno. Posiada duży 7,3 m2 balkon z ekspozycją południową wychodzący na teren osiedla oraz widokiem na Park Bródnowski.Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Li...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 110 000 PLN (17 903 zł/m2)

3
1
62 m2
2015
15856459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwa działka w świetnej lokalizacji 27091443 15856459 Do kupienia działka rolna 3053 m2, Książenice.Dynamicznie rozwijająca się okolica niedaleko Grodziska Mazowieckiego. Znakomita propozycja dla osób poszukujących działki rolnej lub zakup inwestycyjny, jako lokata kapitału. Teren objęty MPZP Grodziska ...

Książenice (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

610 000 PLN

-
-
3053 m2
-
15870963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne dwa pokoje w znakomitej lokalizacji 27450448 15870963 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 36,20 m2, piętro 44 bez windy w budynku z 1972 r., Śródmieście Ujazdów.Przestronne, słoneczne, gotowe do wprowadzenia się, w cenie sprzęt i wyposażenie, idealne pary lub inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (21 944 zł/m2)

2
-
36 m2
1972
15889225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846186 15889225 3 pokoje Zieleń, cisza, blisko metraNa sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,55 m², położone na 3. piętrze w kameralnym, 5-piętrowym budynku z windą na zielonym i spokojnym osiedlu inspirowanym stylem śródziemnomorskim.Osiedle wyróżnia się...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (13 884 zł/m2)

3
1
57.55 m2
2007
15839871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe dwa pokoje po remoncie, super pod wynajem 26761296 15839871 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 37,55 m2, piętro 24 bez windy w budynku z 1953 r., Wola Młynów.Idealne dla singlasingielki, pary lub inwestycyjne pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym: stół i 2 krzesła, rozkładana sofa, dywan;* anek...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (20 541 zł/m2)

2
-
37 m2
1953
15800422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 4 pokoje z ogródkiem, parking 26213949 15800422 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 88,64 m2, parter3 z windą, w budynku z 2018 r., Wilanów, Błonia Wilanowskie.Sprzedawane z meblami, gotowe do wprowadzenia się po ewentualnym odświeżeniu, idealne dla rodziny lub pary.Mieszkanie to:* salon z aneksem k...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 170 000 PLN (24 659 zł/m2)

4
-
88 m2
2018