• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 13 737

15718214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
kawalerka 26,52m², wysokość 3m, KW, parking 24548586 15718214 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnej kawalerki o powierzchni 26,52 m², położonej przy Alejach Jerozolimskich 216 w Warszawie. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku i posiada wysokość pomieszczeń wynoszącą 3 metry, co zapewnia poc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (19 192 zł/m2)

1
1
26 m2
2011
15692472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Europejska | stan deweloperski 24043654 15692472 Nowe 3-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku Pruszków, ul. Europejska 15Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,66 m², znajdujące się na 3. piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku z windą. Lokal oferowany jest w stan...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

699 900 PLN (12 279 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15620236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z ogródkiem w wysokim standardzie 22598911 15620236 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania w luksusowej rezydencji Holm House na warszawskim Mokotowie, w pobliżu Galerii Mokotów. Lokal o powierzchni 47,14 m² posiada również prywatny ogród o powierzchni około 60 m² z tara...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 419 000 PLN (30 191 zł/m2)

2
-
47 m2
2019
15888177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie i komfortowe domy na sprzedaż 27805632 15888177 Pięć nowoczesnych domów wolnostojących w cichej i spokojnej okolicy Wiązowna, w Pęclinie, otoczone lasem i polami. Ogrodzone domy z przestronnymi wnętrzami (150-200 m²) na dużych działkach z ogrodami - dwie z nich mają prywatny las na końcu - zapewni...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

2 100 000 PLN (7 721 zł/m2)

5
3
272 m2
2026
15770620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
47,5m2 | rozkładowe | dwustronne | 3p | Metro 600m 25558328 15770620 Przedstawiam funkcjonalne, rozkładowe, trójpokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 mkw, położone na 4. z 4 pięter w budynku bez windy. Lokal jest dwustronny, a okna wychodzą na wschód i zachód, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo jasne i dobrze doświe...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

530 000 PLN (11 277 zł/m2)

3
1
47 m2
1972
15625183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe | 2p | 55,09 m² | Bardzo duży balkon 22714623 15625183 Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,09 m², zlokalizowane na 2. piętrze 10-piętrowego apartamentowca z 2012 roku na prestiżowym Osiedlu Sakura przy ul. Kłobuckiej w Warszawie. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrą lokalizac...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (17 436 zł/m2)

2
1
55 m2
2012
15891420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897101 15891420 Na sprzedaż mieszkanie 2pok rozkładowe z balkonem ( dwa oddzielne pokoje - oddzielna widna kuchnia ) przy ul. Kickiego - do niewielkiego remontuMieszkanie składa się- duży pok pow 19m2 z balkonem o pow 3,5m2- pokój pow13m2- kuchnia pow 9m2 - przedpo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (14 460 zł/m2)

2
1
49.1 m2
1965
15891421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897102 15891421 Do sprzedaży mieszkanie 3 pok rozkładowe przy ulicy OlszewskiejMieszkanie składa się z- przedpokoju- oddzielnej widnej kuchni- łazienki- oddzielne Wc- pokój- duży pokój z przejściem do mniejszego ( przechodni ) z wyjściem na balkon- do mieszkania prz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (15 431 zł/m2)

2
1
61.5 m2
1964
15868840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27392333 15868840 Do sprzedaży 2 pok na 5 piętrze ( brak windy )- funkcjonalne mieszkanie w kamienicy z końca XIXw. zlokalizowanej w centrum Śródmiescia przy ul. Marszałkowskiej ( przy Pl. Konstytucji )Idealna lokalizacja w centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 61 ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (19 672 zł/m2)

2
1
61 m2
1905
15857961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27137383 15857961 Do sprzedaży mieszkanie 2 pok pow 39m2 z balkonemMieszkanie składa 2 pok w amfiladzie + mały aneks sypialnywidnej kuchniŁazienka z WcHollMieszkanie do odświeżenia lub remontu i zmiany aranżacji według potrzeb nowego właścicielaBardzo dobra lokalizac...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (20 487 zł/m2)

2
1
39 m2
1962
15847176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26903684 15847176 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferujemy dom, który łączy ciszę i prywatność z błyskawicznymdojazdem do centrum Wyszkowa. Otrzymujesz komfortową działkę 522m², w pełni ogrodzoną i zagospodarowaną (kostka, taras) – gotową narodzinne życi...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

820 000 PLN (6 508 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15893195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27903302 15893195 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWidok na przyszłość! 2 pokoje przy Westfield Mokotów – gotowiec inwestycyjny, dla studenta oraz idealny na startZainwestuj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy! Sprzedam bezpośrednio jasne, 2-po...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

539 000 PLN (14 568 zł/m2)

2
-
37 m2
-