• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 13 700

15052248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 8248690 15052248 Działka z dala od miejskiego zgiełku dla kogoś kto ceni ciszę i spokój. Na sprzedaż działka 1246 m 2 w spokojnej i cichej okolicy. Bardzo dobra lokalizacja: 30 km od Warszawy, 2 km od Al. Krakowskiej, 2,5 km od wjazdu na trasę szybkiego ruchu S7. Po...

Marylka (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

150 000 PLN (116 zł/m2)

-
-
1294 m2
-
15718493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552627 15718493 Klimatyczny dwupoziomowy dom wolnostojący na osiedlu Grabina,stanowiący  enklawę  ciszy, spokoju i bezpieczeństwa.Fantastyczny rozkład pomieszczeń:Parter:- kuchnia z jadalnią- gabinet- łazienka - piękny salon z wyjściem na ogród- kotłownia - garaż dw...

Michałów-Grabina (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 699 000 PLN (8 453 zł/m2)

5
1
201 m2
1995
15196373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 12301549 15196373 Zadzwoń już teraz i wybierz działkę dla siebie!!!!!! Niepowtarzalna okazja. Piękne, szerokie działki z wielkim potencjałem. Zlokalizowane w miejscowości Chmielewo, niedaleko Nasielska a zaledwie 50 km od WarszawyMedia przy działce :- woda- prądBardzo...

Chmielewo (Mazowieckie, gm. Pułtusk)

45 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
916 m2
-
15183949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 11940066 15183949 Zadzwoń już teraz i wybierz działkę dla siebie!!!! Niepowtarzalna okazja. Piękne, szerokie działki z wielkim potencjałem. Zlokalizowane w miejscowości Chmielewo, niedaleko Nasielska a zaledwie 50 km od WarszawyMedia przy działce :- woda- prądBardzo d...

Chmielewo (Mazowieckie, gm. Świercze)

65 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
1303 m2
-
15351942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16576196 15351942 Niepowtarzalna działka dla inwestora i nie tylko w pobliżu obwodnicy Mińska Mazowieckiego. Media: prąd, woda, gaz. Dojazd z dwóch stron działki. Możliwość poszerzenia działki. Bardzo dobra inwestycja dla firm, które potrzebują dużej przestrzeni l...

Wola Paprotnia (Mazowieckie, gm. Mrozy)

950 000 PLN (121 zł/m2)

-
-
7874 m2
-
15351374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 16559281 15351374 Niepowtarzalna oferta działki przy obwodnicy Mińska Mazowieckiego.  Media: prąd, woda, gaz. Dojazd z dwóch stron działki. Możliwość poszerzenia działki. Bardzo dobra inwestycja dla firm, które potrzebują dużej przestrzeni lub Klientów, którzy oczekuj...

Wola Paprotnia (Mazowieckie, gm. Mrozy)

800 000 PLN (121 zł/m2)

-
-
6617 m2
-
15225278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 13201046 15225278 Działka w otulinie Kampinosu o powierzchni 7131m2. Doskonały dojazd do S7 - około 15 km, do Warszawy ok. 40 km, do Nowego Dworu Mazowieckiego czy Twierdzy Modlin - ok. 15 km. W odległości ok. 3 km market, kościół, urząd gminy, stacja benzynowa.Działk...

Secyminek (Mazowieckie, gm. Leoncin)

760 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
7669 m2
-
15888800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Drewniany dom rustykalny z pracownią na 2,31 ha 27826569 15888800 Klimatyczne siedlisko z duszą - drewniany dom po rekonstrukcji na dużej działce przy lesieTo miejsce dla osób szukających domu z charakterem — z dala od miejskiego pośpiechu, w otoczeniu natury, gdzie drewno, przestrzeń i cisza tworzą wyjątkowy klima...

Dębienica (Mazowieckie, gm. Długosiodło)

1 400 000 PLN (4 965 zł/m2)

5
1
282 m2
2013
15847467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM BEMOWO DUZA DZIALKA 26915799 15847467 DOM#BEMOWO#Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu około 350m2 powierzchni użytkowej. Dom ten to idealne połączenie ciszy, zieleni oraz wygody wynikającej z doskonałej komunikacji. Kluczowe atuty nieruchomości: Lokalizacja: dom położony jes...

Warszawa (Bemowo), Wojciecha Korfantego

2 000 000 PLN (5 714 zł/m2)

10
2
350 m2
1991
15861511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok Bródno METRO 27207480 15861511  Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (bez mebli) na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek.Całkowita powierzchnia 35 ㎡ do tego piwnica 1,5 ㎡.Blok jest bardzo dobrze utrzymany, nowe windy.UKŁAD POMIESZCZEŃ· powierzchnia: 35 m², w skład mieszkania wcho...

Warszawa, Rembielińska

499 000 PLN (14 257 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15881418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Uzbrojona działka budowlana na Zaciszu - Metro 27630601 15881418 Działka budowlana, centrum Zacisza, MPZP, MetroZacisze, Targówek, Warszawa, mazowieckieAtrakcyjna uzbrojona działka budowlana objęta MPZP, blisko stacji metra Zacisze, w dzielnicy Warszawa- TargówekBez prowizji dla kupującego.Przedstawiam ofertę sprz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (2 767 zł/m2)

-
-
741 m2
-
15808612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 2 pokojowe na Bródnie 26400162 15808612  Świetna oferta na inwestycję pod wynajem.Oferuję do sprzedaży  dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 46,4m2 na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą na warszawskim Targówku ( Bródno ) przy ul. Tokarza w  dobrym punkcie komunikacyjnym.Mieszkanie...

Warszawa (Targówek), Wacława Tokarza

510 000 PLN (11 087 zł/m2)

2
1
46 m2
1975