• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 13 843

15884056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27694065 15884056 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Edwarda DembowskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1982NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,80m2 składa się z:-pokoju dziennego z wy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (18 182 zł/m2)

3
1
52.8 m2
1982
15884054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27694064 15884054 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z:-pokoju dziennego,-widnej kuchni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

465 000 PLN (17 222 zł/m2)

1
1
27 m2
1966
15883397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675287 15883397 4-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Mołdawskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 85m2 składa się z:- 3 pokoi (zaprojektowane jako 4 pokoje),- oddzielnej kuchni, - łazienki, -...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (23 529 zł/m2)

4
1
85 m2
2009
15883378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675046 15883378 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Okopowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 13 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 77,5m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-dwóch sypialni,-łaz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (23 097 zł/m2)

3
1
77.5 m2
2007
15883385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675043 15883385 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. WittigaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1983NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,1m2 składa się z:- salonu o pow. 17,9 m2 z wyjściem na ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (13 492 zł/m2)

2
1
44.1 m2
1983
15887431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27783387 15887431 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,2m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóc...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (12 010 zł/m2)

3
1
58.2 m2
2002
15887420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27783295 15887420 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dunikowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1978NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,91m2 składa się z:- oddzielna kuchnia 6,58 m2- ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (18 711 zł/m2)

3
1
52.91 m2
1978
15887418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27783294 15887418 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Letnia BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,2m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Powierzchnia ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (15 995 zł/m2)

2
1
42.2 m2
2001
15887419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27783293 15887419 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:-Pokój dzienny,-Kuchnia oddziel...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

410 000 PLN (13 667 zł/m2)

1
1
30 m2
1970
15887396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27782813 15887396 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Olbrachta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,5m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypial...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (19 981 zł/m2)

2
1
52.5 m2
2018
15887395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27782811 15887395 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. NiepodległościBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą.Rok budowy: 1927NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 118m2 składa się z:-4 niezależnych pokoi, ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 860 000 PLN (24 237 zł/m2)

4
2
118 m2
1927
15887393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27782749 15887393 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Stalowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-Jasnego salonu,-Funkcjonalnej ku...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

865 000 PLN (21 098 zł/m2)

2
1
41 m2
2002