• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 594

15877216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562884 15877216 4-pokojowe mieszkanie w Wesołej przy ul. Plac Wojska PolskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73m2. Układ:- 4 pokoje- Oddzielna, widna kuchnia - Garderoba- Osobna łazienka i toale...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (12 315 zł/m2)

4
1
73 m2
1990
15877197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562632 15877197 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Polski Walczącej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,96m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchen...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (20 548 zł/m2)

2
1
37.96 m2
2025
15877170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27562473 15877170 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Wał Miedzeszyński BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2004NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29,03m2 składa się z:-pokoju dziennego , -łazien...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

432 000 PLN (14 881 zł/m2)

1
1
29.03 m2
2004
15877119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562258 15877119 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. KłopotBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią,-sy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (27 273 zł/m2)

2
1
66 m2
2019
15877116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562240 15877116 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Szczęsnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,1m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią,-syp...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 060 000 PLN (19 962 zł/m2)

2
1
53.1 m2
2023
15877096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27562237 15877096 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Obozowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 1936NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z:-widnej kuchni,-pokoju dziennego,-widnej ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (21 393 zł/m2)

1
1
28 m2
1936
15877115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562234 15877115 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. GajcegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1971NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,9m2 zostało podzielone na 2 niezależne kawalerki, ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (20 243 zł/m2)

2
2
37 m2
1971
15877104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562228 15877104 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Marcina KasprzakaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,27m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (24 426 zł/m2)

3
1
55.27 m2
2017
15877113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562222 15877113 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Fregaty BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 122,7m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią i ja...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 822 100 PLN (23 000 zł/m2)

4
2
122.7 m2
2005
15877093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562221 15877093 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Siennickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1954NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

539 000 PLN (16 844 zł/m2)

2
1
32 m2
1954
15877101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562209 15877101 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81,84m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym –...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 187 000 PLN (14 504 zł/m2)

4
2
81.84 m2
2021
15877091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562208 15877091 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jana Pawła Woronicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,4m2 składa się z:-salonu,-trzech sypia...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 899 900 PLN (19 709 zł/m2)

4
1
96.4 m2
2005