• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 597

15881184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27625319 15881184 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Związku Walki MłodychBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61,4m2 składa się z:- oddzielna kuchnia (l...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (14 821 zł/m2)

3
1
61.4 m2
1980
15881202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27625318 15881202 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Żytniej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72m2 składa się z:- salon (4x5,20) z wyjściem na balkon,- odd...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 483 100 PLN (20 599 zł/m2)

3
1
72 m2
2000
15881159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27624785 15881159 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Równoległej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

643 000 PLN (17 378 zł/m2)

2
1
37 m2
2021
15881135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27624574 15881135 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Pawiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-salonu z oddzielonym barkiem aneksem kuchen...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (21 026 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15879189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27610900 15879189 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Lwa Tołstoja BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,5m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

718 600 PLN (17 316 zł/m2)

2
1
41.5 m2
1976
15879186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27610733 15879186 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Mariana HemaraBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,3m2. Układ:-Salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu-Sypialnia z pojemną szafą-Do...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (15 275 zł/m2)

3
1
56.3 m2
2021
15879127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27608271 15879127 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wołomińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,1m2 składa się z:-pokoju dziennego z anekse...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

510 000 PLN (16 944 zł/m2)

1
1
30.1 m2
1974
15885909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27743646 15885909 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1999NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 112m2 składa się z:Poziom I-jasny, przestronny s...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (16 518 zł/m2)

4
2
112 m2
1999
15885908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27743645 15885908 1-pokojowy apartament zlokalizowany na Włochach przy ul. WiktorynBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w budynku z 2023 roku.NIERUCHOMOŚĆApartament o powierzchni 24,5m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem kuchennym,-łazienki,-hol...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

526 000 PLN (21 469 zł/m2)

1
1
24.5 m2
2023
15884971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27714771 15884971 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. DeotymyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,3m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym – 15,5 m2,-syp...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (18 889 zł/m2)

3
1
42.3 m2
1955
15884626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27707145 15884626 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. św. Wincentego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1985NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,40m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (13 338 zł/m2)

3
1
67.4 m2
1985
15884478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27704443 15884478 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej w spokojnej, rekreacyjnej części Warszawy – Wesoła.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,7m2 skł...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (17 582 zł/m2)

3
1
63.7 m2
2018