• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 569

15884095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695099 15884095 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Tyszkiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 50-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z:-pokoju dziennego...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (19 833 zł/m2)

1
1
30 m2
1950
15884071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27694077 15884071 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. NowiniarskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 128m2 składa się z:-Kuchni - 11 m2-Salonu Jadaln...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 570 000 PLN (20 078 zł/m2)

5
2
128 m2
1979
15884069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694074 15884069 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy Al. Zjednoczenia BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym - s...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (18 500 zł/m2)

2
1
34 m2
1955
15884078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694073 15884078 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Dywizjonu AK Jeleń BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (24 000 zł/m2)

2
1
50 m2
2020
15884074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27694070 15884074 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Rybałtów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: ok. 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,80m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (19 685 zł/m2)

3
1
50.8 m2
2000
15884068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27694067 15884068 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Gładkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1936NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazienki,-...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

556 000 PLN (15 444 zł/m2)

1
1
36 m2
1936
15884056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27694065 15884056 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Edwarda DembowskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1982NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,80m2 składa się z:-pokoju dziennego z wy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (18 182 zł/m2)

3
1
52.8 m2
1982
15884054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27694064 15884054 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z:-pokoju dziennego,-widnej kuchni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

465 000 PLN (17 222 zł/m2)

1
1
27 m2
1966
15883397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675287 15883397 4-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Mołdawskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 85m2 składa się z:- 3 pokoi (zaprojektowane jako 4 pokoje),- oddzielnej kuchni, - łazienki, -...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (23 529 zł/m2)

4
1
85 m2
2009
15883403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675285 15883403 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Polski Walczącej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,96m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (19 468 zł/m2)

2
1
37.96 m2
2025
15883385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675043 15883385 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. WittigaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1983NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,1m2 składa się z:- salonu o pow. 17,9 m2 z wyjściem na ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (13 492 zł/m2)

2
1
44.1 m2
1983
15882680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673052 15882680 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,26m2 składa się z:-pokoju dzienn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

540 000 PLN (16 739 zł/m2)

1
1
32.26 m2
1965