• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Wawer

Znalezionych ofert: 88

15806025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer | 4 pokoje | ogród | garaż | kanalizacja 26321003 15806025 Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie z ogrodem 60 m2 i garażem 28,60 m2 w bryle budynku.Kameralne, osiedle z 2018 r. w zielonej części Wawra z dostępem do kanalizacji.Mieszkanie świeżo po remon...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (13 762 zł/m2)

4
1
101 m2
2018
15719189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer | 4 pokoje | do wprowadzenia | segment 24562284 15719189 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować jasne, przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie w segmencie w Wawrze.  Blisko komunikacji, jednocześnie blisko natury.Mieszkanie ma 91 m2, położone na zadbanym i ogrodzonym osiedlu z 2015 roku. ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (13 333 zł/m2)

4
1
90 m2
2015
15889208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845996 15889208 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze w kameralnym budynku wielorodzinnymBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86 m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-trze...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (16 849 zł/m2)

4
2
86 m2
2019
15889941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27864660 15889941 3-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. KonopnaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w segmencie z 2019 roku NIERUCHOMOŚĆCałkowita powierzchnia to 88,39 m2. Z czego około 17,42m2 to garaż a 70.97m2 to powierzchnia mieszkania.Mieszkanie składa ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 430 000 PLN (16 178 zł/m2)

3
1
88.39 m2
2019
15886059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27746451 15886059 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Jana Skrzyneckiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,4m2 składa się z:-salonu,-trzech pokoi,-otw...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (13 485 zł/m2)

4
1
96.4 m2
2000
15885998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27745232 15885998 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Korkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,37 m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem kuchenny...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 950 zł/m2)

1
1
33.37 m2
2025
15884296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698668 15884296 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Korkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,66m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-oddzielne...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (17 127 zł/m2)

2
1
37.66 m2
2010
15887389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27782747 15887389 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Ogórkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni ok. 55m2 składa się z:-pokój dzienny – 15 m²-sy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

575 000 PLN (10 455 zł/m2)

3
1
55 m2
2001
15884122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695286 15884122 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Minerskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 80m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 33,6m2,-...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (13 750 zł/m2)

3
1
80 m2
2007
15877117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562245 15877117 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Błękitnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łazienki,-przedpo...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (15 469 zł/m2)

2
1
64 m2
2018
15877150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562466 15877150 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Korkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5 m2 składa się z:- salon z wyjściem na balkon,- sypialn...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (13 307 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1976
15877124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562229 15877124 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Pod BrzozamiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 93m2 składa się z:-salonu-widnej kuchni-dwóch sypialni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (11 290 zł/m2)

3
1
93 m2
2012