• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Sucharskiego Mjr. Henryka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: mjr., Sucharskiego i Henryka

Znaleźliśmy 4,597 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa Mazowieckie

15889437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27850150 15889437 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wita Stwosza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

814 000 PLN (22 000 zł/m2)

2
1
37 m2
2016
15889370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849659 15889370 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-jasny pokój dzienny z wyjście...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 710 zł/m2)

1
1
31 m2
1972
15889273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846375 15889273 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dembowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,9m2 składa się z:-Salon z balkonem ( 20m2) i kuc...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 196 zł/m2)

3
1
62.9 m2
1979
15889272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846374 15889272 2-pokojowy apartament zlokalizowany na Woli przy ul. KasprzakaBUDYNEKOSIEDLEApartament znajduje się na 11 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆLokal o powierzchni 43m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni,-łaz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

945 900 PLN (21 998 zł/m2)

2
1
43 m2
2018
15889256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846224 15889256 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Antoniewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w Inwestycji Rytm MokotowaRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (20 707 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15889208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845996 15889208 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze w kameralnym budynku wielorodzinnymBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86 m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-trze...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (16 849 zł/m2)

4
2
86 m2
2019
15889217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845993 15889217 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Szeligowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86,44m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (17 237 zł/m2)

4
2
86.44 m2
2025
15889189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845758 15889189 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. SymbolicznejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 25m2 składa się z:-pokoju dziennego,-aneksu kuchennego,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (21 960 zł/m2)

1
1
25 m2
2015
15889191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845750 15889191 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 82,2m2 składa się z:-kuchni,-czterech pokoi,-łaz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 030 000 PLN (12 530 zł/m2)

4
1
82.2 m2
1980
15889158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845632 15889158 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Stefana Kopcińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1982NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,5m2 składa się z:-dwóch pokoi,-od...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (15 426 zł/m2)

2
1
50.5 m2
1982
15889159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845625 15889159 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Berensona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73,47m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-2 od...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 065 000 PLN (14 496 zł/m2)

3
1
73.47 m2
2009
15888570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816818 15888570 Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,60 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Eskadra.Układ mieszkania:przestronny salon z wyjściem na balkonoddzielna, ustawna...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (18 548 zł/m2)

2
1
42 m2
2014