• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Srodmiescie

Znalezionych ofert: 342

15407755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam bezpośrednio ciche 3 pokojowe mieszkanie w odbudowanej po wojnie kamienicy w samym sercu Starego Miasta w Warszawie, ulica Kozia. 17861231 15407755 Mieszkanie gotowe do zakupu bezpośrednio od właściciela. 3 pokoje z kuchnią, łazienka z WC, przedpokój, rozkładowe. Wystawa okien na południe i na północ( kuchnia). Powierzchnia 62,4 m2. Ciche, wysokie na 320 cm, na parterze. Bez zadłużeń i roszczeń,...

Warszawa (Śródmieście), Stare Miasto Warszawy ul. Kozia

1 375 000 PLN (22 035 zł/m2)

3
1
62.4 m2
1897
15896584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982617 15896584 Oferuję na sprzedaż unikatowe mieszkanie o pow. 49,30m2 usytuowane na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, wybudowanej w latach 20-tych, przy ul. Poznańskiej w warszawskim Śródmieściu.Lokal idealny pod inwestycję na wynajem krótko lub długoterminow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 420 000 PLN (28 815 zł/m2)

2
1
49.28 m2
1926
15896587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27982616 15896587 Oferuję na sprzedaż unikatowe mieszkanie o pow. 54,10m2 z piwnicą 3,67m2, usytuowane na 1-wszym piętrze w inwestycji Hoża 55, w otoczeniu historycznej zabudowy Śródmieścia Południowego. Budynek został oddany do użytku w 2012 roku i znajduje się przy ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 779 000 PLN (32 884 zł/m2)

1
1
54.1 m2
2013
15895619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962968 15895619 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone przy Al. Solidarności w samym sercu warszawskiego Śródmieścia - tuż obok Placu Bankowego i stacji metra Ratusz Arsenał.To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

969 000 PLN (17 304 zł/m2)

2
1
56 m2
1960
15895748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27962839 15895748 Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 109,82 mkw, położone przy ulicy Zajęczej w dzielnicy Śródmieście (obręb Powiśle). Lokal znajduje się na bardzo wysokim parterze kamienicy wzniesionej w 1913 roku. Najważniejsze ce...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 499 000 PLN (22 718 zł/m2)

5
2
110 m2
1913
15895527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962244 15895527 Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 47,73 mkw położone przy Alei Jana Pawła II na granicy Śródmieścia i Woli. Lokal znajduje się na szóstym piętrze (z dziesięciu) budynku mieszkalnego wzniesionego w 1970 roku.Najważnie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

809 000 PLN (16 950 zł/m2)

2
1
47.73 m2
1970
15895469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962966 15895469 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 94,1 m², zlokalizowany w sercu Warszawy, w renomowanym apartamentowcu Babka Tower. Mieszkanie oferuje przestronny i funkcjonalny układ, doskonały dla osób ceniących k...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 175 000 PLN (23 114 zł/m2)

4
2
94.1 m2
2001
15895385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962894 15895385 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych!Najważniejsze informacje: - 4-te piętro w budynku wybudowanym w latach 50-tych...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (21 782 zł/m2)

2
1
27.5 m2
1950
15895523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962224 15895523 2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy - Aleja Jana Pawła II, ŚródmieścieNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m², zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy Alei Jana Pawła II, w samym sercu warszawskiego Śródmieścia.Lokal składa się z:dwóc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (18 049 zł/m2)

2
1
34.85 m2
1958
15895510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962158 15895510 Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 45,91 mkw, położone przy ul. Emilii Plater w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się na trzecim piętrze (z siedmiu) budynku mieszkalnego wzniesionego w 1964 roku. Najważniejsze cech...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 000 PLN (20 148 zł/m2)

3
1
45.91 m2
1964
15895634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962032 15895634 Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m², położone przy ulicy Sapieżyńskiej w dzielnicy Śródmieście - Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kamienicy z 1959 roku.Budynek położony jest w prestiżowej i ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 627 zł/m2)

2
1
50.9 m2
1959
15873201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27513577 15873201 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 4 pokojowy Apartament o powierzchni 72 metrów z wygodną loggią położony w idelanej lokalizacji tuż przy Parku na Powiślu w Warsz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 340 000 PLN (32 500 zł/m2)

4
-
72 m2
-