• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Sosnkowskiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sosnkowskiego

Znaleźliśmy 4,501 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa Mazowieckie

15895694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962969 15895694 Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m², położone przy ulicy Widawskiej w dzielnicy Bemowo. Lokal znajduje się na 3. piętrze z 10 w solidnym budynku z 1984 roku. Nieruchomość usytuowana jest na zielonym, zadbanym...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 000 PLN (13 254 zł/m2)

3
1
63.3 m2
1984
15895767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962954 15895767 Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,29 m², położone przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze z trzech w nowoczesnym budynku z 2011 roku.Budynek usytuowany jest w prestiżowej,...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (17 827 zł/m2)

2
1
53.29 m2
2011
15862375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27224997 15862375 Gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w jednej z najlepszych części Mokotowa.Funkcjonalny układ, balkon z zachodnią ekspozycją oraz bliskość terenów zielonych sprawiają, że to idealne miejsce do życia lub inwestycja pod ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

944 000 PLN (16 561 zł/m2)

3
1
57 m2
1972
15827830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633333 15827830 Szukasz przestronnego mieszkania dla siebie i rodziny? To czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 93,2 m², położone u zbiegu ulic Łuckiej i Wroniej, to idealna propozycja dla tych, którzy pragną komfortu i dogodnej lokalizacji. Nowoczesne i przytulne...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (22 581 zł/m2)

4
1
93 m2
1997
15477893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19449270 15477893 Przedstawiam Państwu wyjątkowe, w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,31 m² zlokalizowane przy ul. Oś Królewska w Wilanowie. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze niskiej zabudowy otoczonej zielonym patio. Wykończenie w st...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 000 PLN (22 065 zł/m2)

3
2
79.31 m2
2016
15826796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne, nowoczesne dwa pokoje w centrum 26641446 15826796 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 36,27 m2, piętro 56 z windą, w budynku z 2020r., Wola Mirów.Gotowe do zamieszkania, prestiżowy adres, w cenie wysokiej jakości meble i wyposażenie, idealne dla pary lub rodziny, również jako inwestycja pod wynajem.Mi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (37 500 zł/m2)

2
-
36 m2
2020
15811103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne studio po remoncie, balkon 26427324 15811103 Na sprzedaż studio 25 m2, piętro 1010 z windą, w budynku z 1969r., Stara Ochota.Idealne dla singlasingielki, również inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do ustalenia.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon: kanapa, stolik,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (19 800 zł/m2)

1
-
25 m2
1969
15801371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne studio w kamienicy 26238529 15801371 Do kupienia 1-pokojowe mieszkanie 38m2, piętro 34 bez windy, w budynku z 1932r. Praga-Północ, Nowa Praga. Idealne dla singlasingielki, pary lub inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to: * salon z wyjściem na balkon: kanap...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (16 816 zł/m2)

1
-
38 m2
1932
15799342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje, odrębna kuchnia, blisko parku 26185712 15799342 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65,30 m2, piętro 312 z windą, w budynku z 1978 r., Ochota, Szczęśliwice.Dwustronne, ciche, ciepłe, znakomicie doświetlone, do odświeżenia lub remontu. Idealne dla rodziny, pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Wypos...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (15 231 zł/m2)

3
-
65 m2
1978
15787368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje gotowe zamieszkania, Stary Mokotów 25926997 15787368 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 31 m2, parter2 bez windy w budynku z 1960 r. Stary Mokotów.Idealne dla singlasingielki, pary lub inwestycyjne pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym: stół i 2 krzesła, rozkładana sofa, dywan;* aneks ku...

Warszawa (Stary) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (22 097 zł/m2)

2
-
31 m2
1960
15779323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje do remontu koło Morskiego Oka 25771252 15779323 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 410 z windą, w budynku z 1971 r. Mokotów, Sielce. Do remontu, jest możliwość zaaranżowania łącznie 3-4 pokoi. Super dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Umeblowanie do uzgodnienia.Miesz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

825 000 PLN (12 692 zł/m2)

2
-
65 m2
1971
15778391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne trzy pokoje, do wprowadzenia się 25751396 15778391 Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 54m2, piętro 412 z windą, w budynku z 1977 r., Mokotów, Czerniaków.Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z wyjściem na balkon:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (14 722 zł/m2)

3
-
54 m2
1977