• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Siedzikówny Inki Danuty

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Siedzikówny, Inki i Danuty

Znaleźliśmy 4,638 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa Mazowieckie

15797593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26153937 15797593 OPIS MIESZKANIA Przestronne, pełne światła 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m², położone w kameralnej, gruntownie odnowionej kamienicy z lat 50-tych. Wnętrze zachwyca konsekwentnie prowadzonym stylem – połączeniem n...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 728 000 PLN (18 000 zł/m2)

3
1
96 m2
-
15893600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27915093 15893600 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Magicznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,6m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym ,-Trzy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (15 533 zł/m2)

4
1
67.6 m2
2011
15893611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915089 15893611 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. WiktorskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Kamienica nie posiada obecnie windy, jednak wspólnota planuje jej montaż.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1964
15893607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27915088 15893607 1-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. TopolowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,5m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienki. Mieszkanie jest w doskonałym s...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 999 PLN (21 053 zł/m2)

1
1
28.5 m2
2014
15893597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27915084 15893597 4-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Klaudyny BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86,9m2.Na poziome wejścia jest - salon ok. 25m2, - osobna, widna kuchnia ok. 7m2, - kibelek z...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (13 234 zł/m2)

4
1
86.9 m2
1979
15893608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915081 15893608 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Korotyńskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1989NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 71m2 składa się z:-trzy ustawne pokoje,-oddzielna ku...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 470 000 PLN (20 704 zł/m2)

3
2
71 m2
1989
15893605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915080 15893605 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1964NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,5m2 składa się z:-Salon z wyjściem na balkon,-Drugi p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

709 000 PLN (17 859 zł/m2)

2
1
39.7 m2
1964
15893591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914886 15893591 3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Rakowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,41m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym w sprzęt AGD)- 2 sypialnie- ła...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 380 000 PLN (20 172 zł/m2)

3
1
68.41 m2
2016
15855754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27075941 15855754 Na sprzedaż kawalerka z widokiem na Park Moczydło!Odkryj urok mieszkania położonego w sercu Warszawy na Woli przy ulicy Czorsztyńskiej 12.Ta 29-metrowa kawalerka to prawdziwa perełka dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem aranżacyjnym i możl...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (18 966 zł/m2)

1
1
29 m2
1952
15893428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne 3 pokoje po remoncie, oddzielna kuchnia 27911373 15893428 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63,36 m2, piętro 510 z windą, w budynku z 1981 r. Bemowo Lotnisko.Po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla singlasingielki lub pary, także gotowiec inwestycyjny pod wynajem. Meble ruchome do uz...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

935 000 PLN (14 385 zł/m2)

3
-
65 m2
1981
15891082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27885902 15891082 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym przy ul. Kakowskiego - w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Gocławia, tuż przy Parku nad Balatonem. Bezpośrednie sąsiedztwo parku, kameralna zabudow...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (14 333 zł/m2)

2
-
60 m2
2001
15858555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na Mokotowie po generalnym remoncie 27150301 15858555 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 56,10 m², położonego na Mokotowie w rejonie Ksawerowa. Nieruchomość dostępna jest w formie spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu z księgą wieczystą.Najważniejsze atuty:P...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (24 107 zł/m2)

2
1
56 m2
1996