• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Poludnie Storczykowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Storczykowa

Znaleźliśmy 449 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Praga-Poludnie Warszawa Mazowieckie

15878095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27588311 15878095 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Wiatracznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1935 roku, która w latach 2012–2014 przeszła komp...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (16 645 zł/m2)

2
1
45.6 m2
2014
15877054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562097 15877054 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Żupniczej na zielonym osiedlu SOHO BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,65m2 składa się z:...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 000 PLN (18 107 zł/m2)

4
2
96.65 m2
2018
15876181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27532350 15876181 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. SaskaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z:- pokoju z aneksem kuchennym, - łazienki, - przedpokojuPowierzchnia dodatk...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
1
28 m2
1966
15687326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23962786 15687326 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m, parter w bloku z 1950 roku.Dużo zieleni wokół, blisko wszystkie sklepy, szkoły, park Skaryszewski (vis a vis), poczta, apteka, 8 minut do Centrum. Z przodu i z tyłu miejsce na ogródek.Mieszkanie po remoncie k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

818 000 PLN (17 042 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15790959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25981628 15790959 Dwupokojowe mieszkanie o pow.50,30 mkw. z oddzielną kuchnią znajdujące się w budynku wzniesionego w technologii Rama H.Mieszkanie jest widne, posiada duży balkon i funkcjonalny rozkład pomieszczeń.Istnieje możliwość aranżacji dodatkowego pokoju, mies...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (12 760 zł/m2)

2
1
50 m2
1986
15294871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 32,4 m2 15027924 15294871 Nowa inwestycja ANEO Development „Zana 2” jest skierowana dla osób poszukujących równowagi między spokojną lokalizacją, a wygodą życia w wielkim mieście. Budynek będzie położony w zielonym i zacisznym zakątku Pragi Południe przy ul. Tomasza Zana, w s...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Tomasza Zana

Zapytaj o cenę

2
-
32.4 m2
-
15294869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 32.93 15027830 15294869 Nowa inwestycja ANEO Development „Zana 2” jest skierowana dla osób poszukujących równowagi między spokojną lokalizacją, a wygodą życia w wielkim mieście. Budynek będzie położony w zielonym i zacisznym zakątku Pragi Południe przy ul. Tomasza Zana, w s...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Tomasza Zana

625 670 PLN (19 000 zł/m2)

2
-
32.93 m2
-
15294808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 35,35 15026250 15294808 Nowa inwestycja ANEO Development „Zana 2” jest skierowana dla osób poszukujących równowagi między spokojną lokalizacją, a wygodą życia w wielkim mieście. Budynek będzie położony w zielonym i zacisznym zakątku Pragi Południe przy ul. Tomasza Zana, w s...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Tomasza Zana

Zapytaj o cenę

3
-
35.38 m2
-
15294789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 28,7 15025743 15294789 Nowa inwestycja ANEO Development „Zana 2” jest skierowana dla osób poszukujących równowagi między spokojną lokalizacją, a wygodą życia w wielkim mieście. Budynek będzie położony w zielonym i zacisznym zakątku Pragi Południe przy ul. Tomasza Zana, w s...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Tomasza Zana

602 700 PLN (21 000 zł/m2)

1
-
28.7 m2
-
15293908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 1 pokojowe o pow 34,87 14992520 15293908 Nowa inwestycja ANEO Development „Zana 2” jest skierowana dla osób poszukujących równowagi między spokojną lokalizacją, a wygodą życia w wielkim mieście. Budynek będzie położony w zielonym i zacisznym zakątku Pragi Południe przy ul. Tomasza Zana, w s...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Tomasza Zana

662 530 PLN (19 000 zł/m2)

1
-
34.87 m2
-
15800630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26217615 15800630 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISPRZEDAM BEZPOŚREDNIO-Grochów, ul. Kickiego: Stylowe studio (68m²) na poddaszu –WYJĄTKOWA OKAZJA INWESTYCYJNA!Status: DOSTĘPNE OD ZARAZ Typ: SPRZEDAŻ Cena: [949 000,00 zł. ]English version belowOPIS NIERUCHOMOŚ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (13 956 zł/m2)

2
-
68 m2
1961
15637324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22981675 15637324 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO w tej inwestycji ***Mam przyjemność zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w nowej inwestycji na Pradze Południe w odległości 500 m od planowanej stacji Metra Mińska.To ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

772 495 PLN (18 049 zł/m2)

2
1
42.8 m2
2025