• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Potocka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Potocka

Znaleźliśmy 4,613 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa Mazowieckie

15891416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896925 15891416 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Filtrowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1925NIERUCHOMOŚĆOficjalna powierzchnia użytkowa mieszkania, wynikająca z pomiaru ze skosami, wynos...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (16 509 zł/m2)

2
1
53 m2
1925
15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15855754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27075941 15855754 Na sprzedaż kawalerka z widokiem na Park Moczydło!Odkryj urok mieszkania położonego w sercu Warszawy na Woli przy ulicy Czorsztyńskiej 12.Ta 29-metrowa kawalerka to prawdziwa perełka dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem aranżacyjnym i możl...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (18 966 zł/m2)

1
1
29 m2
1952
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15891342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894913 15891342 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,13m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (17 791 zł/m2)

2
1
35.13 m2
2022
15890676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882918 15890676 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Chełmońskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni ok. 46m2 (po podłodze) składa się z:-salonu,-aneksu k...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

705 000 PLN (15 326 zł/m2)

2
1
46 m2
2008
15890656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882894 15890656 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 76,2m2. Układ:- jasny pokój dzienny z aneksem kuchennym,- dwie przestronne sypialnie,- stylową łazienkę,- korytarz,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 524 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
76.2 m2
2009
15890502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878603 15890502 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. ZagłobyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z windą z 2025 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch sypialni,-łazie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (15 085 zł/m2)

3
1
59 m2
2025
15890451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877367 15890451 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. WynalazekBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2023 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:- salonu z kuchnią (22,5 m2)-sypialn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (28 750 zł/m2)

2
1
40 m2
2023
15890432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877088 15890432 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dereniowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1986NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67 m2 składa się z:-salonu,-dwóch sypialni,-oddzieln...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (14 925 zł/m2)

3
1
67 m2
1986
15890437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877084 15890437 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Kościuszkowców BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-trzech pokoi,-...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

719 000 PLN (15 978 zł/m2)

3
1
45 m2
1974