• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Ostrobramska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ostrobramska

Znaleźliśmy 4,745 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa Mazowieckie

15878257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | bezczynszowe | ogródek 79 m² | garaż 27591445 15878257 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Morawska 4Metraż: 67,9 m²Piętro: 22Liczba pokoi: 4Rok budowy: 2017Stan prawny: odrębna własnośćCena: 999 000 zł (do rozsądnej negocjacji)Dodatkowo płatne: 69 000 zł (garaż, ogródek oraz pomieszczeni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (14 910 zł/m2)

4
1
67 m2
2017
15877189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
50 m² | 3 balkony | Obok metra 27562567 15877189 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Ursynów, ul. Meander 22Metraż: 49,80 m²Piętro: 312Rok budowy: 2003Stan prawny: pełna własność z KWCena: 939 000 złMiejsce postojowe: 50 000 złKomórka lokatorska: 20 000 złPowierzchnia komórki lokatorskiej: 3,8...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

939 000 PLN (19 163 zł/m2)

2
1
49 m2
2003
15860807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184512 15860807 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027
15860806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184511 15860806 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15885482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27732175 15885482 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia, jak i inwestorów zainteresowanych wyn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 213 zł/m2)

2
1
47 m2
2001
15881487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27633750 15881487 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Biał...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (11 733 zł/m2)

3
1
75 m2
2004
15821138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639042 15821138 Firma Derbin Nieruchomosci prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48 m², zlokalizowane w niemal samym centrum Warszawy, przy ul. Grójeckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Narutowicza. To pr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
1
48 m2
1930
15611593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż kawalerka do remontu Ochota 22433395 15611593 Na sprzedaż kawalerka na Ochocie w odnowionej kamienicy i doskonale skomunikowanej lokalizacji. 
Powierzchnia: 38,67 m² (pokój, oddzielna kuchnia, łazienka, hol].
Mieszkanie ma ekspozycję wschodniej i posiada pełne media miejskie. Do mieszkania w ram...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (17 105 zł/m2)

1
-
38 m2
1956
15495598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w dobrej lokalizacji. 19839865 15495598 Na sprzedaż mieszkanie na Mokotowie.Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone w 12-piętrowym apartamentowcu z windą z 2003 roku. Apartament znajduje się na prestiżowym osiedlu, które jest otoczone dużym parkiem, zapewnia...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 260 000 PLN (22 909 zł/m2)

2
1
55 m2
2003
15433039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cesja|inwestycja przy Wałbrzyskiej|duży balkon 18423210 15433039 Mieszkanie 2-pokojowe w nowej inwestycji przy ul. Wałbrzyskiej 21, róg PuławskiejCesja praw z umowy deweloperskiej (bez podatku PCC)Oferowane mieszkanie to 2-pokojowy lokal o powierzchni 40,05 m², zlokalizowany w nowo powstającej inwestycji przy zbie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

961 200 PLN (24 030 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15414572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tanie 3 pokoje na Bemowie 18011688 15414572 Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,71 m² z balkonem, zlokalizowane na Bemowo-Lotnisko. Mieszkanie stanowi pełną własność i posiada założoną księgę wieczystą.Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w bloku z wielkiej płyty z 19...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

877 000 PLN (13 921 zł/m2)

3
1
63 m2
1982
15414574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z możliwością adaptacji na 3 18011686 15414574 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m² z balkonem, usytuowane na 3. piętrze budynku z 2001 roku na Dolnym Mokotowie. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i zieleń, a jednocześnie bliskość centrum Warszawy. Do przystanku Plac Trzech K...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (17 069 zł/m2)

2
2
58 m2
2001