• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Mokotów Wincentego Rzymowskiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wincentego i Rzymowskiego

Znaleźliśmy 787 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Mokotów Warszawa Mazowieckie

15779323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje do remontu koło Morskiego Oka 25771252 15779323 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 410 z windą, w budynku z 1971 r. Mokotów, Sielce. Do remontu, jest możliwość zaaranżowania łącznie 3-4 pokoi. Super dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Umeblowanie do uzgodnienia.Miesz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

825 000 PLN (12 692 zł/m2)

2
-
65 m2
1971
15778391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne trzy pokoje, do wprowadzenia się 25751396 15778391 Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 54m2, piętro 412 z windą, w budynku z 1977 r., Mokotów, Czerniaków.Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z wyjściem na balkon:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (14 722 zł/m2)

3
-
54 m2
1977
15893611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915089 15893611 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. WiktorskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Kamienica nie posiada obecnie windy, jednak wspólnota planuje jej montaż.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1964
15890451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877367 15890451 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. WynalazekBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2023 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:- salonu z kuchnią (22,5 m2)-sypialn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (28 750 zł/m2)

2
1
40 m2
2023
15889576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27854085 15889576 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cieszyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 17 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58 m2 składa się z:-salonu z wyjściem na loggie,-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (15 345 zł/m2)

3
1
58 m2
1975
15858555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na Mokotowie po generalnym remoncie 27150301 15858555 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 56,10 m², położonego na Mokotowie w rejonie Ksawerowa. Nieruchomość dostępna jest w formie spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu z księgą wieczystą.Najważniejsze atuty:P...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (24 107 zł/m2)

2
1
56 m2
1996
15858600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27151086 15858600 Przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,75m2, na 2 piętrze w 10-cio piętrowym (wyremontowanym, ocieplonym bloku z lat siedemdziesiątych ).Blok z monitoringiem na klatkach schodowych. Mieszkanie po gruntownym odświeżeniu. Bez zabudowy kuc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 000 PLN (15 812 zł/m2)

3
1
47.75 m2
1970
15831222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26689257 15831222 Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33,40 m, 5 piętro w 5-piętrowym bloku z 1956 roku.Budynek z lat 50-tych, cegła, ocieplony, odrestaurowany, wspólnota mieszkaniowa prężnie działająca.Standard:- Kilka lat temu przeszło mega generalny remont, nowe ty...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (19 162 zł/m2)

1
1
33.4 m2
1956
15725637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24683255 15725637 Budynek 6 piętrowy z windą wybudowany przez Dom Development.Rok budowy 2023 r.Osiedle monitorowane i chronione 24h.Stan deweloperski.Układ pomieszczeń:- Salon 23,42m2 z aneksem kuchennym, możliwość przebudowy z osobną kuchnią- Pokój 1 12,25m2- Pokój ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (18 135 zł/m2)

4
1
82.16 m2
2023
15794159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Metro Służew, Mokotów 26062395 15794159 Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana na warszawskim Mokotowie, nieopodal stacji metra Służew. Nieruchomość położona w zielonej okolicy, z jednej strony z dala od miejskiego hałasu ale z dostępem do rozwiniętej infrastruktury i komunikacji miejskiej.  ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

579 900 PLN (17 056 zł/m2)

1
1
34 m2
1974
15857396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BEZ PROWIZJI BEZ PCC2% Apartament 3 pokoje Mokotów 27121755 15857396 Design i Natura na Mokotowie (0% PCC 0% Prowizji)Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem.Przestronne 3 pokoje na 4. piętrze z balkonemPrezentujemy wyjątkowy, trzypokojowy apartament położony na trzecim piętrze, który re...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (22 292 zł/m2)

3
1
65 m2
2026
15853684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0%PCC, BEZ PROWIZJI, Mieszkanie 3 pokojowe Mokotów 27054375 15853684 Mieszkanie bez prowizji i podatku PCC 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego MokotowaOdkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem Starego Mokotowa. Oferujemy szeroki wybór mieszkań w stanie deweloper...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 285 000 PLN (20 397 zł/m2)

3
-
63 m2
-