• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Igańska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Igańska

Znaleźliśmy 4,715 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa Mazowieckie

15870932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447547 15870932 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku przy ul.Holzera na Wilanowie.To idealna prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (23 864 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15878284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592415 15878284 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowe, nowe, wykonane w najwyższym standardzie 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 50 metrów z wygodną loggią położone w świetnej lokalizacji tuż przy planowanej stacji Metro Żupnicza.To idealna pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2023
15677517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23799064 15677517 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest przy ul.Grochowskiej w Warszawie, czyli z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale skomunikowa...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

674 600 PLN (15 332 zł/m2)

3
1
44 m2
1910
15664581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23554476 15664581 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Na sprzedaż jasne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 w zielonej i spokojnej okolicy Saskiej Kępy, z dobrym dojazdem do centrum. Podstawowe informacje:Mieszkanie do odświeżeniaremontu. Bez...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

2
1
48 m2
1959
15663806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23538030 15663806 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIWyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym w kamienicy z 1938 roku, tuż przy Nowym Świecie.Podstawowe informacje:Czteropokojowe mie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 899 000 PLN (22 341 zł/m2)

4
1
85 m2
1938
15850147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26989271 15850147 Opiekun ofertyFilip Malesatel. 602 101 602 WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIUstawne, 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Warszawskiej Ochocie z oddzielną kuchnią. Podstawowe informacje:Dwupokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, usytuowane na tr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

665 000 PLN (15 465 zł/m2)

2
1
43 m2
1954
15886663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763577 15886663 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Dolnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:-salon,-2 duże sypialnie,-oddzielna, w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (16 814 zł/m2)

3
1
45.2 m2
1966
15886664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27763576 15886664 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Komorskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34,06m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym, - pojemna wnęka sypialniana,- łazienka. P...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

585 000 PLN (17 176 zł/m2)

1
1
34.06 m2
1977
15886666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763575 15886666 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Aleksandra ŚwiętochowskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - toalety, - pr...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (13 476 zł/m2)

3
1
63 m2
1986
15886631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762909 15886631 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kluczborskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2004NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,70m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-d...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (20 718 zł/m2)

3
1
62.7 m2
2004
15886572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27762001 15886572 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Radzymińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:-pokoju dziennego z wydzielo...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 999 PLN (20 588 zł/m2)

1
1
34 m2
2018
15886531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27761172 15886531 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu Oksza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,92m2 składa się z:- przestronnego, jasnego salonu z...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

655 000 PLN (19 897 zł/m2)

2
1
32.92 m2
2021