• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Bonifacego Św.

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: św. i Bonifacego

Znaleźliśmy 4,635 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa Mazowieckie

15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15851763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27019487 15851763 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

698 000 PLN (11 741 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15862074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27222321 15862074 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,73 m², położone w doskonale skomunikowanej części Warszawy — na pograniczu Woli i Bemowa, w pobliżu Hali Wola oraz stacji metra Ratusz Bemowo.Lokal znajduje się w budynku z 1976 roku ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (12 069 zł/m2)

4
1
72 m2
1976
15824340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26721141 15824340 Sprzedaję 2 pokojowe mieszkanie w urokliwej części Żoliborza w bezpośredniej bliskości do Kępy Potockiej. Ta lokalizacja to raj dla rodzin z Dziećmi oraz osób mających czworonożne pociechy. Wokół lokalizacji nieruchomości mnóstwo zieleni, ścieżek row...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

743 000 PLN (15 163 zł/m2)

2
1
49 m2
1968
15889796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862111 15889796 Ustawne 3 pokoje Świetny układ Cisza, zieleń i metro BemowoNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,7 m², położone na 3. piętrze kameralnego, zadbanego budynku na Bemowie.To idealna propozycja dla...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

859 000 PLN (12 879 zł/m2)

3
1
66.7 m2
1994
15877025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562054 15877025 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,67 m², zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym, 12-piętrowym budynku z windą, na zielonym i spokojnym Ursynowie.Rozkład pomieszczeń:-jasny, przestronny salon z wyjściem na duży balkon-ustawna, oddzi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

682 000 PLN (13 199 zł/m2)

2
1
51.67 m2
1984
15872470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27495476 15872470 4 pokojowe 2 poziomowe mieszkanie 86.9m znajdujące się na 4 piętro ( 67 kondygnacja ) w bloku z końca lat 70ych.Układ mieszkania :- salon ok. 25m2 , - osobna widna kuchnia ok. 7m2 , - WC 3m2 , - przedpokój - balkon- na wyższym poziomie trzy pokoje ( ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 185 000 PLN (13 636 zł/m2)

4
1
86.9 m2
1979
15870590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27432732 15870590 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!! Szczegóły pod nr 884-884-151OKAZJA !!! IDEALNA INWESTYCJA W CENTRUM WARSZAWAY !!!Zapraszamy na prezentację bardzo ładnego mieszkania na ul. Widok w ścisłym Centrum Warszawy. Idealne zarówno na cele mieszkaniowe, i...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (21 255 zł/m2)

2
1
47 m2
1960
15862892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27233931 15862892 2-pokojowe mieszkanie 52,3 m², znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku z 1978 roku.Ekspozycja na stronę zachodnią.Lokal wymaga remontu.Powierzchnie pomieszczeń:- salon – 20 m²- pokój – 11,5 m²- kuchnia – 7,5 m²- łazienka – 2,6 m²- WC – 1,6 m²...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (13 250 zł/m2)

2
1
52 m2
1978
15861488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27207426 15861488 Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny rozkład, dużo naturalnego światła i doskonałą komunikację z resztą miasta? Ta propozycja przy ul. Toruńskiej spełni oczekiwania zarówno rodziny, pary, jak i inwestora.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o po...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

734 999 PLN (13 486 zł/m2)

3
1
54.5 m2
1968