• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Bialoleka Aluzyjna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Aluzyjna

Znaleźliśmy 373 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Bialoleka Warszawa Mazowieckie

15779966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25795308 15779966 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,09 mkw, z ogródkiem o powierzchni 12,39 mkw.Nieruchomość położona jest na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ul. Krzyżówki na warszawskiej Białołęce, w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Żerańskiego...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2008
15882695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje z balkonem, garaż 27673110 15882695 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,4 m2, piętro 34 z windą, w budynku z 2016 r., Białołęka Nowodwory.Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjne pod wynajem. Meble ruchome w cenie. Mieszkanie to:* sa...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (14 333 zł/m2)

3
-
60 m2
2016
15890433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27877082 15890433 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geometrycznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 91,5 m2 składa się z:-Salon z kuchnią – 30 m² (prze...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 685 PLN (16 390 zł/m2)

5
2
91.5 m2
2025
15889951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27864967 15889951 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Grzymalitów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:-pokój dzienny – 19,7 m²-widny ane...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (16 765 zł/m2)

1
1
34 m2
2001
15889934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864657 15889934 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,9m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-salonu,-sypia...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (15 317 zł/m2)

2
1
48.9 m2
2006
15889794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861628 15889794 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kamykowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,5 m2 składa się z:-salon (17,91m2) z aneksem kuchen...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (16 559 zł/m2)

2
1
46.5 m2
2014
15889276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846377 15889276 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Daniszewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53 m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią,-d...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (15 472 zł/m2)

3
1
53 m2
2018
15878093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27588310 15878093 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geodezyjnej na osiedlu Lewandów LeśnyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 i 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 163,70m2 składa się...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (15 883 zł/m2)

5
3
163.7 m2
2010
15877729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27577806 15877729 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Dziatwy (Osiedle Wille Miejskie Klasyków)BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,75m2 składa się z:-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (15 795 zł/m2)

2
1
48.75 m2
2016
15877184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562553 15877184 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Dionizosa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,5 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (13 899 zł/m2)

3
1
39.5 m2
2026
15877087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562238 15877087 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kartograficznej -Osiedle Zielony LewandówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43,04 m2 składa się z:-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (16 241 zł/m2)

3
1
43.04 m2
2026
15876198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532548 15876198 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:- ogr...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (16 216 zł/m2)

2
1
37 m2
2008