• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Bemowo Deyny

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Deyny

Znaleźliśmy 253 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Bemowo Warszawa Mazowieckie

15851763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27019487 15851763 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

698 000 PLN (11 741 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15871326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo, 3 pokoje w super lokalizacji 27465277 15871326 BEMOWO - 3 oddzielne pokoje z kuchnią i aneksem jadalnym, w świetnej lokalizacji.OKOLICAWokół osiedla dużo zieleni, cisza i spokój. W pobliżu rozwinięta pełna infrastruktura: sklepy w tym centrum handlowe, szkoły, przedszkola, restauracje, plac zabaw...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
1
62 m2
1981
15881245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27626343 15881245 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. LazurowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2. Układ:- Salon 17,04 m² z aneksem kuchennym 8,83 m² (osobne okno), - sypialnia 10,51 m²,- p...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

816 000 PLN (16 000 zł/m2)

2
1
51 m2
2019
15877114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562227 15877114 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Klemensiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,7m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzieln...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 500 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
64.7 m2
1976
15873373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27516601 15873373 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Rosy Bailly. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,10m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Wy...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 066 zł/m2)

2
1
35.1 m2
1988
15852243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27026591 15852243 Nowe, dwupokojowe, umeblowane mieszkanie o pow. 59 m2. Pierwsze piętro, niski blok, 2 pokoje: salon z aneksem kuchennym i sypialnia z garderobą, łazienka z WC (kabina prysznicowa), balkon, miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 35000 ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

918 000 PLN (15 559 zł/m2)

2
1
59 m2
2020
15479251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blisko planowanej M2, świetne pod inwestycje 19478583 15479251 Na sprzedaż przestronne studio o powierzchni 35,5 mkw, znajdującą się na 5 piętrze w bloku mieszkalnym z 2017 roku zlokalizowanym przy ul. Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemowie. Blok znajduję się 200 m od planowanej Stacji Metra Chrzanów.Na po...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

656 750 PLN (18 764 zł/m2)

1
-
35 m2
2017
12474081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 464517 12474081 Dwupoziomowe mieszkanie z sauną Wola blisko metraNa sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie położone na warszawskiej Woli przy ul. Grodkowskiej. Lokal znajduje się na 6. i 7. piętrze budynku z 2005 roku i oferuje komfortową, dobrze...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (18 367 zł/m2)

3
2
98 m2
2005
15879181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27610890 15879181 Czteropokojowy penthouse w bardzo dobrej lokalizacji, położone tuż przy lesie Bemowskim, Fort Wola i Wojskowa Akademia Techniczna. Niska zabudowa. Wokół mnóstwo zieleni, cisza, spokój. Piętro 3 w 3 piętrowym budynku (w budynku nie ma windy), mieszkan...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 695 000 PLN (11 937 zł/m2)

4
-
142 m2
2000
15794374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 odrębne pokoje | loggia | 400m od tramwaju 26070559 15794374 Oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,48 m², położone na Bemowie, przy ul. Puszczy Solskiej 4.LokalizacjaSpokojna, zielona część Bemowa z pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut:sklepy, restauracje, kawiarnieszkoły, ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (13 333 zł/m2)

3
1
51 m2
1978
15832082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934884 15832082 Mieszkanie 57.24 m umiejscowione na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku z 2003 roku. Układ mieszkania :- 2 pokoje, - oddzielna kuchnia z oknem, - 2 łazienki (wanna, prysznic), - hall.- duży taras .Stan techniczny mieszkania , do odświeżenia , ewentualnego...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (15 182 zł/m2)

2
2
57.24 m2
2003
15563048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21388133 15563048 Warszawa Bemowo ul. Jana Olbrachta - do sprzedania trzypokojowe, rozkładowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 50m2 położone na dziesiątym piętrze.Z okien rozpościera się widok na malowniczą panoramę Warszawy.Stan prawny - spółdzielcze własnościowe p...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

698 000 PLN (13 960 zł/m2)

3
1
50 m2
1974