• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Stefanówka Sowia

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Stefanówka i Sowia

Znaleźliśmy 5,625 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Mazowieckie

15894373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27941475 15894373 Sprzedaż bezpośrednia, pośrednikom dziękuję.Sprzedam komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,77 m², położone w nowoczesnym budynku z całodobową ochroną, wejściem przez recepcję, windą, parkingiem podziemnymOpis mieszkania:2 pokojeaneks kuchennyłazienk...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

735 000 PLN (14 477 zł/m2)

2
-
50.77 m2
2016
15891421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897102 15891421 Do sprzedaży mieszkanie 3 pok rozkładowe przy ulicy OlszewskiejMieszkanie składa się z- przedpokoju- oddzielnej widnej kuchni- łazienki- oddzielne Wc- pokój- duży pokój z przejściem do mniejszego ( przechodni ) z wyjściem na balkon- do mieszkania prz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (15 431 zł/m2)

2
1
61.5 m2
1964
15868840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27392333 15868840 Do sprzedaży 2 pok na 5 piętrze ( brak windy )- funkcjonalne mieszkanie w kamienicy z końca XIXw. zlokalizowanej w centrum Śródmiescia przy ul. Marszałkowskiej ( przy Pl. Konstytucji )Idealna lokalizacja w centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 61 ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (19 672 zł/m2)

2
1
61 m2
1905
15861766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27211309 15861766 Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny o pow...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (13 256 zł/m2)

3
-
43 m2
-
15797594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26153938 15797594 OPIS MIESZKANIA Przytulna, funkcjonalnie zaprojektowana kawalerka o powierzchni 27,6 m², zlokalizowana w kameralnej kamienicy na Bemowie, z niezależnym wejściem, zapewniającym pełną prywatność. Mieszkanie jest jasne, usta...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

496 800 PLN (18 400 zł/m2)

1
1
27 m2
-
15735483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24855659 15735483 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2 piętrze w bloku z 1984 roku przy ul. Błonie. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość centrum miasta oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

389 000 PLN (8 104 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15820391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie, klimatyczne 4 pokoje z kominkiem 26616621 15820391 Do kupienia dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie 85 m2 (użytkowa 74,98m2), piętro 4 i 55 bez windy, w budynku z 1925 r. przy ul. Filtrowej, Stara Ochota. Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny, pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkani...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 000 PLN (22 353 zł/m2)

4
-
85 m2
1925
15818393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysokie 2 pokoje w kamienicy przy metrze, klima 26612848 15818393 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 40m2, piętro 35 z windą, w budynku z 1900 r., Śródmieście Południowe. Eleganckie, nowocześnie zaaranżowane, ciche, w klimatycznej kamienicy, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki lub pary. Meble i w...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (27 475 zł/m2)

2
-
40 m2
1900
15811102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje z osobną kuchnią, do remontu, piwnica 26427322 15811102 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 52 m2, piętro 19 z windą, w budynku z 1978 r. Bemowo, Jelonki Północne.Do remontu, super dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to:* salon 20m2 z wyjściem na ba...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (13 250 zł/m2)

2
-
52 m2
1978
15818667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649689 15818667 Mieszkanie o powierzchni 45,5 m², położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku. W skład mieszkania wchodzą: trzy niezależne pokoje, widna, oddzielna kuchnia, łazienka z WC, przedpokój, loggia. Do mieszkania przynależy równie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

706 000 PLN (15 689 zł/m2)

3
-
45 m2
1970
15888746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27823163 15888746 Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 65,70 m kw. na osiedlu Górce (Bemowo). Nieruchomość zlokalizowana jest zaledwie 3 minuty spacerem od stacji metra Bemowo. Lokal znajduje się na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Idealne ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

930 000 PLN (14 308 zł/m2)

3
1
65 m2
1984
15887505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784700 15887505 Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 42 m kw., położone na 8. piętrze w zadbanym, monitorowanym budynku z nowymi windami, na warszawskim Mokotowie (Stegny). To doskonała propozycja dla osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (16 310 zł/m2)

2
1
42 m2
1973