• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Pruszkow

Znalezionych ofert: 72

15725061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam mieszkanie 24668555 15725061 ieruchomość znajduje się w cichej dzielnicy Pruszkowa w pobliżu stacji WKD, skąd dojazd do Warszawy zajmuje 25 minut. Mieszkanie znajduje się na parterze z ogrodem o powierzchni 73 m² w trzy piętrowym bloku na kameralnym osiedlu zamkniętym z monitori...

Pruszków (Centrum), ul. Lipowa

800 000 PLN (17 778 zł/m2)

2
1
45 m2
2018
15845501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 26861689 15845501 Sprzedajemy 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną zamykaną kuchnią.W skład mieszkania wchodzi: - Salon z wyjściem na balkon- Sypialnia- Łazienka- WC- Kuchnia oddzielna- Korytarz z szafamiMieszkanie w budynku z windą.Oddzielna łazienka i wc.Do mieszkania ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

599 000 PLN (12 479 zł/m2)

2
1
48 m2
1977
15553714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21053122 15553714 Mieszkanie 93,09 m2 z miejscem parkingowym i komórką lokatorską !Wyłączność w naszym biurze!Mam przyjemność Państwu zaprezentować :Nie było jeszcze na rynku - mieszkanie 93,09 m2 ,3 -pokojowe w kameralnym budynku z 2017 roku.Usytuowane na pierwszym p...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

930 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
2
93 m2
2017
15870330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27427149 15870330 2-pokojowe mieszkanie w centrum Pruszkowa idealne na start lub dla paryNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m², położone w budynku z 2000 roku, w samym sercu Pruszków.Lokal znajduje się na wysokim parterze, co zapewnia wygodę codzien...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

659 000 PLN (11 982 zł/m2)

2
1
55 m2
2000
15853573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27053154 15853573 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Pruszków PiastówNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,57 m, położone na wysokim parterze w kameralnym, zamkniętym osiedlu na pograniczu Pruszkowa i Piastowa. ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 079 000 PLN (15 638 zł/m2)

3
-
69 m2
2008
15692475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Europejska | Stan deweloperski 24043657 15692475 Nowe 2-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku Pruszków, ul. Europejska 15Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,99 m², znajdujące się na 3. piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku z windą. Lokal oferowany jest w stan...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

549 900 PLN (13 748 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15692472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Europejska | stan deweloperski 24043654 15692472 Nowe 3-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku Pruszków, ul. Europejska 15Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,66 m², znajdujące się na 3. piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku z windą. Lokal oferowany jest w stan...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

699 900 PLN (12 279 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15883762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675639 15883762 Rozkładowe i widne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 z ogródkiem około 220 m2 w Pruszkowie przy ulicy Działkowej.Budynki kameralne dwupiętrowe. W lokalu znajdują się 3 pokoje:- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras i ładnie zagospodaro...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

780 000 PLN (15 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2008
15638508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23020390 15638508 Stylowe mieszkanie w sercu miasta przedwojenna kamienica w trakcie renowacjiWyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone na 1. piętrze zabytkowej kamienicy z okresu przedwojennego, obecnie poddawanej renowacji. Wnętrze zachwyca wys...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

795 000 PLN (14 196 zł/m2)

3
-
56 m2
1950
15853580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27053257 15853580 Doskonale doświetlone! Z ekspozycją na trzy strony świata! Z przestrzenią do własnej aranżacji! To tylko niektóre atuty mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul. Marii 7 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Lipowa Ostoja. W miejscu, które łączy wygod...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 128 400 PLN (13 121 zł/m2)

3
1
86 m2
2009
15841109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26787908 15841109 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie z kominkiem o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane w ścisłym centrum Pruszkowa, w miejscu, które łączy wygodę życia miejskiego z bliskością zieleni i doskonałą komunikacją. Do przepięknego Parku...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

965 000 PLN (12 063 zł/m2)

3
1
80 m2
2005
15895058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27957016 15895058 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMieszkanie w centrum Pruszkowa, 6 minut do WKD2-pokojowe mieszkanie w bloku z 2017 roku z windą oraz garażem podziemnym: duży salon z aneksem kuchennym (28,14 m^2) sypialnia (13,56 m^2) ze zrobioną na wymia...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

830 000 PLN (15 962 zł/m2)

2
-
52 m2
2017