• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Piastów

Znalezionych ofert: 39

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15863648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27253875 15863648 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,35 m, z przynależną przestronną piwnicą (6,31 m), położone na 3. piętrze solidnego, ceglanego budynku w Piastowie zaledwie kilkanaście minut od Warszawy.Nieruchomość łączy w sobie funkcjonalny układ ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

520 000 PLN (11 556 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15887112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27777287 15887112 Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą.Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego apartamentowca z windą bezpośrednio z garażu. Niezwykłe cechy tego mie...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

995 000 PLN (16 864 zł/m2)

2
-
59 m2
2021
15839118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26740846 15839118 2 pokojowy apartament z olbrzymim ok.70 m2 tarasem. Sprzedawany lokal mieści się w kameralnym 9 mieszkaniowym budynku. Dodatkowo płatna  duża ponad 6 m2 komórka lokatorska w cenie 39 tys zł. OKOLICA W pobliżu bardzo dobrze rozwinięta infrastruk...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

699 000 PLN (17 475 zł/m2)

2
1
40 m2
2023
15671615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23675887 15671615 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 47,7 m² – Piastów, ul. Ogińskiego 20 Oferujemy na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47,7 m², położone na 6 piętrze w 10-piętrowym bloku z wielkiej płyty z lat 80., przy ul. Michała ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

599 000 PLN (12 558 zł/m2)

2
1
47.7 m2
1982
15739071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24917935 15739071 Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej i kameralnej okolicy? To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,74 m² w Piastowie spełni Twoje oczekiwania! Lokal znajduje się w eleganckim, trzypiętrowym budynku o niskiej zabudowie. Jego najw...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

910 000 PLN (14 739 zł/m2)

3
1
61.74 m2
2017
15636770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22967504 15636770 Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż 55 m² ul. Reja, Piastów Po generalnym remoncie w 2015r. Blisko PKPSKMNa sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 55 m², zlokalizowane na 2. piętrze w niskim bloku przy ul. Reja w Piastowie.UKŁAD POM...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

570 000 PLN (10 307 zł/m2)

2
1
55.3 m2
1960
15739011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24917367 15739011 Mieszkanie w centrum Piastowa – idealne dla rodziny lub pod wynajem!Na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 2. piętrze niskiego bloku o całkowitej powierzchni 77 m² w samym sercu Piastowa. To doskonała propozycja dla ro...

Piastów, Romualda Traugutta

960 000 PLN (12 468 zł/m2)

5
1
77 m2
2025
15711297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24396032 15711297 Piastów północna strona miasta, do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1999 roku na zamkniętym osiedlu.Lokal składa się z:- salonu (18m2) z otwartą kuchnią (6m2)- dwóch pokoi po 10 m2- łazienki z oknem 8 ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

785 000 PLN (12 133 zł/m2)

3
1
64.7 m2
1999
15698162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24144603 15698162 Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 59 m2 w Piastowie. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym (z windą) budynku z 2009 roku na osiedlu Rezydencji Orzeszkowej zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową. Nieruchomość p...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

830 000 PLN (14 068 zł/m2)

3
1
59 m2
2009
15408790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17885000 15408790 Do sprzedania mieszkanie o pow. 30 m2 do kapitalnego remontu. Forma własności - udział w nieruchomości. Sprzedaż wyłącznie za gotówkę. Lokal położony na piętrze składa się z trzech pomieszczeń - pokoju o pow. ok. 16 m2, pomieszczenia o pow. 10 m2(kuc...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

250 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
-
30 m2
1938
15692294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pkp Piastów 10 min./2 pokoje/48,4 m2/Od zaraz 24040579 15692294 2 pokoje PKP Piastów 10 minut 48,4 m2 Piwnica 2 m2 Możliwość uzyskania miejsca parkingowegoUstawne i rozkładowe 2 pokoje w stanie do odświeżeniawprowadzenia. Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem, idealne jako inwestycja.Do sprzedaży własn...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

599 000 PLN (12 479 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15372891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17062727 15372891 Na sprzedaż mieszkanie w Piastowie świetna lokalizacja!5 min pieszo do centrum i PKPSKM, blisko przystanek autobusowy. Mimo centralnego położenia mieszkanie bardzo ciche.Układ pomieszczeń:* Salon z kuchnią ok. 35 m* Pokój 12 m* Pokój 15 m* Łazie...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 135 000 PLN (14 188 zł/m2)

3
-
80 m2
2014