• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Piastów

Znalezionych ofert: 39

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15895715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962740 15895715 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,72 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

826 184 PLN (12 200 zł/m2)

3
1
67.72 m2
2024
15895866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962742 15895866 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,29 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122. Mieszkanie, mimo swojej bliskośc...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 128 564 PLN (11 600 zł/m2)

4
1
97.29 m2
2024
15895863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27962734 15895863 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 154,16 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122. Mieszkanie, mimo swojej bliskości do...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 618 680 PLN (10 500 zł/m2)

5
3
154.16 m2
2024
15895713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27962733 15895713 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122. Mieszkanie, mimo swojej bliskoś...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 667 505 PLN (10 500 zł/m2)

6
2
158.81 m2
2024
15895788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27962732 15895788 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122. Mieszkanie, mimo swojej bliskości do...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 942 710 PLN (10 500 zł/m2)

6
3
185.02 m2
2024
15895413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962048 15895413 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122. Mieszkanie, mimo swojej bliskośc...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

801 746 PLN (11 995 zł/m2)

3
2
66.84 m2
2025
15895338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27962047 15895338 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122. Mieszkanie, mimo swojej bliskoś...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 371 600 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
114.3 m2
2024
15895638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27962051 15895638 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskośc...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 441 020 PLN (10 500 zł/m2)

6
2
137.24 m2
2024
15895637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27962046 15895637 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122. Mieszkanie, mimo swojej bliskości do...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 942 710 PLN (10 500 zł/m2)

6
3
185.02 m2
2024
15859795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27175669 15859795 Do sprzedaży mieszkanie w Piastowie o powierzchni 36 m2 w skład mieszkania wchodzi kuchnia , pokój ,łazienka , balkon i piwnica 6,69 m2. Mieszkanie czyste i zadbane. Atutem mieszkania jest miejsce postojowe teren na którym znajduję się bud...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

449 000 PLN (12 472 zł/m2)

1
1
36 m2
1960
15880907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27615608 15880907 Do sprzedaży mieszkanie w trzech pokojach z oddzielną łazienką i WC o powierzchni 59,90 m2. Słoneczne ,rozkładowe ,przestronne mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy Piastowa. Okna dwustronne. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia nie wymaga...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

747 000 PLN (12 661 zł/m2)

3
1
59 m2
1980
15884707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27709549 15884707 Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku , Budynek po termomodernizacji. Mieszkanie gotowe do zamieszkania odświeżone i częściowo umeblowane .Jest możliwość korzystania z miejsca postojowego na z...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

495 000 PLN (13 026 zł/m2)

2
1
38 m2
1960