• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Płock

Znalezionych ofert: 16

15865679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304268 15865679 Oferta dla siebie a może inwestycyjna Mieszkanie do kapitalnego remontu ale w atrakcyjnej cenie SPRZEDAM Dwie połączone ze sobą ( prawnie ) kawalerki o pow. 20,1 m2 każda Obecnie mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 40,2 m2, dwa balkony, a...

Płock (Dobrzyńska) (Mazowieckie, gm. Płock)

240 000 PLN (6 000 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15853517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27051815 15853517 ...

Płock (Dobrzyńska) (Mazowieckie, gm. Płock)

365 000 PLN (7 604 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15849129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26958971 15849129 Nowy pomysł, nowa aranżacja w wynik należy ocenić samemu. Tego jeszcze nie było. Kiedyś mieszkanie dwupokojowe, dziś mamy trzypokojowe na ul. Lachmana w Płocku! Szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego? Na dużym osiedlu mieszkaniowym, z pełną infrastrukt...

Płock (Międzytorze) (Mazowieckie, gm. Płock)

379 000 PLN (10 243 zł/m2)

3
-
37 m2
-
15857466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27122382 15857466 ...

Płock (Podolszyce północne) (Mazowieckie, gm. Płock)

420 000 PLN (8 936 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15808915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26405673 15808915 ✨ Wyjątkowe mieszkanie klasy premium Podolszyce Południe, Płock ✨ Z przyjemnością prezentuję przestronne, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni 89,18 m² , zlokalizowane przy ul. Drętkiewicza - w jednej z najbardziej ce...

Płock (Podolszyce południowe) (Mazowieckie, gm. Płock)

799 000 PLN (8 978 zł/m2)

1
-
89 m2
-
15693480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24067175 15693480 Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w Płocku ul. Gałczyńskiego Mieszkanie o pow. 64,55 m2, położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym - cztery pokoje, - widna kuchnia - łazienka i WC - balkon - przedpokój Cena 429 000 zł Zaprasz...

Płock (Dobrzyńska) (Mazowieckie, gm. Płock)

429 000 PLN (6 703 zł/m2)

4
-
64 m2
-
15739308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24925738 15739308 ✨ Szukasz swojego pierwszego mieszkania albo myślisz o inwestycji pod wynajem? Sprawdź tę kawalerkę w Płocku - ul. Słowackiego 10...

Płock (Skarpa) (Mazowieckie, gm. Płock)

200 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15885984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dwupokojowe parter Dobrzyńska 27745238 15885984 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania położonego na parterze, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i dla inwestorów poszukujących nieruchomoś...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

335 000 PLN (9 306 zł/m2)

2
1
36 m2
1992
15888388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum 3 pokoje 45m2 27811353 15888388 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania położonego na Osiedlu Kochanowskiego - w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji miasta. To propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia ...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

328 900 PLN (7 309 zł/m2)

3
1
45 m2
1996
15868699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowy klimatyczny apartament 100m2 27388829 15868699 Są mieszkania… i są przestrzenie, do których po prostu chce się wracać.To jest ta druga kategoria.Dwupoziomowy apartament o powierzchni 100 m² daje coś, czego nie oferuje większość mieszkań — realny podział życia na strefy. Dół to codzienność, życie,...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

795 000 PLN (7 950 zł/m2)

5
2
100 m2
2001
15879229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 63m2 Kutrzeby 2pokojowe 27610903 15879229 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 63,22 m², położonego przy ul. Kutrzeby w Płocku. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń sprzyjający wygodnemu codzien...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

586 000 PLN (9 302 zł/m2)

2
1
63 m2
2004
15862286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 77m2 27223590 15862286 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 4-pokojowego mieszkania położonego w malowniczej miejscowości Łąck, w otoczeniu lasów i jezior. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceniących ciszę, przestrzeń i bliskość natury. Ni...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

456 000 PLN (5 922 zł/m2)

4
1
77 m2
1990