• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Nowy Dwór Mazowiecki

Znalezionych ofert: 15

15873023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27511168 15873023 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Na sprzedaż nowocześnie urządzony apartament w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego, położony na 1 piętrze w kameralnym 2-piętrowym budynku. Bardzo dobry stan techniczny i wizualny - nieruchomość by...

Nowy Dwór Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

690 000 PLN (11 500 zł/m2)

2
1
60 m2
2015
15888637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27819206 15888637 UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ - KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA!Ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone na 3 w budynku 4 kondygnacyjnym, wyremontowanym (klatki schodowe, piony kanalizacyjne i wodociągowe nowe).Mieszkanie rozkładowe - funkcjo...

370 000 PLN (8 735 zł/m2)

2
-
42.36 m2
1983
15872090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe_Ogródek_ Rekuperacja_30 min W-wa 27485288 15872090 Nowa Inwestycja w Nowym Dworze MazowieckimBez PCC i prowizjiWygodne dwupoziomowe mieszkania z ogródkami na kameralnym osiedlu.Szybka i sprawna komunikacja do Stolicy - 7 minut spacerem do stacji PKP i 36 minut koleją do Centrum, 30 minut autem (poza ...

632 000 PLN (10 533 zł/m2)

4
1
60 m2
2025
15888181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe 70 m2_ Rekuperacja_30 min do W-wy 27805636 15888181 Nowa Inwestycja w Nowym Dworze MazowieckimBez PCC i prowizjiWygodne dwupoziomowe mieszkania na kameralnym osiedlu.Szybka i sprawna komunikacja do Stolicy - 7 minut spacerem do stacji PKP i 36 minut koleją do Centrum, 30 minut autem (poza godzinami sz...

661 970 PLN (9 457 zł/m2)

4
3
70 m2
2026
15881346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27629194 15881346 Na sprzedaż ładne, urządzone w nowoczesnym stylu przestronne czteropokojowe mieszkanie położone w Nowym Dworze Mazowieckim w klimatycznej dzielnicy Twierdzy Modlin. Lokal położony w solidnym budynku z cegły, co gwarantu...

590 000 PLN (7 284 zł/m2)

4
2
81 m2
1988
15886774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament nad rzeką z ogródkiem. 27766587 15886774 Urokliwe miejsce blisko centrum Nowego Dworu Mazowieckiego - cisza, zieleń, woda.Okolica niskich nowych budynków położonych blisko rzeki Narew.Nowoczesne budownictwo. Apartament umeblowany i wyposażony.  Składa się z: pokoju z wyjśc...

Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sukienna

435 000 PLN (14 846 zł/m2)

1
-
29.3 m2
2019
15598795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22151249 15598795 Na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 72 m², położony na 3. piętrze (bez windy) w przedwojennej kamienicy po kapitalnym remoncie. Idealny dla rodziny lub osób ceniących komfort życia w kameralnym mieście z szybkim dojazdem do W...

720 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
1
72 m2
1936
15827810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26633337 15827810 Luksusowy apartament premium Nowy Dwór Mazowiecki, gotowy do zamieszkania!Na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium z rynku pierwotnego, wykończony pod klucz z najwyższej jakości materiałów. To przestrzeń zaprojektowana z dbałością o każdy deta...

2 490 000 PLN (14 229 zł/m2)

5
1
175 m2
2025
15743895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe_Ogródek_ Rekuperacja_30 min W-wa 25025187 15743895 Nowa Inwestycja w Nowym Dworze MazowieckimBez PCC i prowizjiWygodne dwupoziomowe mieszkania z ogródkami na kameralnym osiedlu.Szybka i sprawna komunikacja do Stolicy - 7 minut spacerem do stacji PKP i 36 minut koleją do Centrum, 30 minut autem (poza ...

632 000 PLN (10 533 zł/m2)

4
1
60 m2
2025
15771500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25584703 15771500 Przedstawiam 3‑pokojowe, funkcjonalne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w samym centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2011 roku. Idealne zarówno dla rodziny, jak i inwestora szuk...

620 000 PLN (11 481 zł/m2)

3
1
54 m2
2011
15700671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24194272 15700671 Na sprzedaż komfortowe, 4‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,31 m², położone w spokojnej części Nowego Dworu Mazowieckiego. To przestronny lokal z funkcjonalnym układem pomieszczeń, idealny zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Zn...

679 000 PLN (10 558 zł/m2)

4
1
64.31 m2
1983
15640519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23066855 15640519 Szukasz rozkładowego, klimatycznego mieszkania na ogrodzonym terenie z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Lubisz latem korzystać z uroków natury, ciszy, a jednocześnie mieć nieopodal dostęp do Narwi lub...

589 000 PLN (11 393 zł/m2)

2
1
51.7 m2
2016