• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Międzyborów Waryńskiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Waryńskiego i Międzyborów

Znaleźliśmy 5,540 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Mazowieckie

15391403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17515654 15391403 Przedstawiam do sprzedaży kawalerkę w cichej, bardzo dobrej lokalizacji na Mokotowie. Idealna dla singla lub na inwestycję. Mieszkanie ma około 30 mkw. Posiada salon, aneks kuchenny, łazienkę z toaletą, hol oraz balkon. Pomimo niedużej powierzchni m...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (17 931 zł/m2)

1
1
29 m2
1964
15894832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27949684 15894832 Budynek:Kameralny budynek. W sąsiedztwie przeważa niska zabudowa oraz domy jednorodzinne. Lokalizacja:Szukasz idealnego balansu pomiędzy komfortem własnego domu a wygodą mieszkania w mieście? Poznaj tę wyjątkową nieruchomość w willowej, zielonej częś...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (16 837 zł/m2)

4
2
98 m2
2002
15877224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27563264 15877224 Komfortowy apartament w Rezydencji Stanisława Augusta.Apartament usytuowany jest w kameralnym budynku Rezydencji Stanisława Augusta, położonym w otulinie malowniczego Parku Skaryszewskiego To elegancka inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (25 949 zł/m2)

3
1
79 m2
2022
15827052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633299 15827052 Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Żeglarskiej w sąsiedztwie siedleckiego Zalewu! Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze bloku mieszkalnego, pobudowanego w połowie lat dziewięćdziesiątych. Budynek jest...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

450 000 PLN (7 627 zł/m2)

3
1
59 m2
1996
15894807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949009 15894807 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Lwa Tołstoja BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,5m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

718 600 PLN (17 316 zł/m2)

2
1
41.5 m2
1976
15894791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27949004 15894791 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wołomińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,50m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

455 000 PLN (14 444 zł/m2)

1
1
31.5 m2
1972
15894812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949003 15894812 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Optyków na komfortowym osiedlu Park SkandynawiaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,18m2 ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (26 982 zł/m2)

2
2
48.18 m2
2021
15894796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948998 15894796 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Żytniej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72m2 składa się z:- salon (4x5,20) z wyjściem na balkon,- odd...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 483 100 PLN (20 599 zł/m2)

3
1
72 m2
2000
15894779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje przy Placu Konesera | Praga-Północ 27948843 15894779 Na sprzedaż funkcjonalne, jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,7 m², położone przy ul. Białostockiej na warszawskiej Pradze-Północ, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Konesera, Galerii Wileńskiej oraz Metra Wileńskiego.Lokal znajduje się na 6. ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (12 325 zł/m2)

4
-
77 m2
1981
15894615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27946557 15894615 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,7 m² położone przy ul. Stanisława Staszica na warszawskiej Woli.To propozycja z ogromnym potencjałem dla inwestora, singla lub osoby szukającej mieszkania na start w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy.! ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

475 900 PLN (17 181 zł/m2)

1
1
27.7 m2
1950
15883762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675639 15883762 Rozkładowe i widne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 z ogródkiem około 220 m2 w Pruszkowie przy ulicy Działkowej.Budynki kameralne dwupiętrowe. W lokalu znajdują się 3 pokoje:- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras i ładnie zagospodaro...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

780 000 PLN (15 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2008
15879183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27610730 15879183 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,00 m2, usytuowane na 3 piętrze w doskonałej lokalizacji w Ursusie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego 35. W sąsiedztwie Park Hassów, tereny zielone, baseny - tereny sportowe, sklepy, kościół. Blok położon...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (12 745 zł/m2)

2
1
51 m2
1977