• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Legionowo Strużańska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Strużańska

Znaleźliśmy 33 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Legionowo Mazowieckie

15890495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878610 15890495 To komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 53 m² znajduje się na 3. piętrze w bloku z lat 80-tych. Oferuje salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, oddzielną widną kuchnię, przedpokój, łazienkę, wc oraz dużą piwnicę.Wszystkie pokoje są niepr...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

620 000 PLN (11 698 zł/m2)

3
-
53 m2
1981
15878362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27594907 15878362 Jednopokojowe mieszkanie z loggią, o powierzchni 31m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku z 1980 r. Mieszkanie do remontu (remontowana była tylko łazienka).W skład mieszkania wchodzi:pokój,widna, oddzielna kuchnia,łazienka z wanną,przedpokój z szafą,b...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

399 000 PLN (12 871 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15682955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23889190 15682955 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum LegionowaZapraszam na dzień otwarty 20.11.2025 Zadzwoń i umów się ! Mieszkanie o powierzchni 56,1 m² znajduje się na 2. piętrze w 11-piętrowym budynku z windą. Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

620 000 PLN (11 052 zł/m2)

3
1
56.1 m2
1979
15868493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27382129 15868493 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBezpośrednio DWUSTRONNE Mieszkanie 64 m duży balkon, zielona lokalizacja.Mieszkanie po niedawnym remoncie, otwarte i bardzo komfortowe przestrzenie.Nowoczesna Kuchnia w pełnej zabudowie, na podłodze gres p...

Legionowo (Legionowo) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

785 000 PLN (12 266 zł/m2)

4
-
64 m2
-
15894818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949202 15894818 Do sprzedania przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na parterze w solidnym bloku z cegły. Lokal znajduje się na bardzo czystym i zadbanym osiedlu, z dużą ilością miejsc parkingowych dostępnych dla mieszkańców.Mieszkanie sk...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

499 000 PLN (11 341 zł/m2)

2
-
44 m2
1657
15896219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27973196 15896219 Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w centrum Legionowa. Lokal znajduje się w budynku 11 piętrowym przy ul. Norwida. Na nieruchomość składają się dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka, wc oraz korytarz. Lokal jest dwustronny. Znajduje się n...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

520 000 PLN (12 293 zł/m2)

2
-
42.3 m2
-
15894373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27941475 15894373 Sprzedaż bezpośrednia, pośrednikom dziękuję.Sprzedam komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,77 m², położone w nowoczesnym budynku z całodobową ochroną, wejściem przez recepcję, windą, parkingiem podziemnymOpis mieszkania:2 pokojeaneks kuchennyłazienk...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

735 000 PLN (14 477 zł/m2)

2
-
50.77 m2
2016
15859269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27165598 15859269 Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w centrum Legionowa o powierzchni 28 m2 po remoncie z piwnicą. Wymienione gładzie, elektryka, hydraulika, gładź gipsowa, łazienka i kuchnia po remoncie. W pokoju klepka dębowa świeżo po ren...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

370 000 PLN (13 214 zł/m2)

1
1
28 m2
1965
15371336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie w Legionowie 17034609 15371336 Mamy przyjemność prezentować Państwu na sprzedaż wyjątkową inwestycję w Legionowie. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących życie w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie ze świetnym dojazdem do Warszawy.Zalety:Powierzchnia: 105 m² - idealny ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

730 000 PLN (6 952 zł/m2)

4
-
105 m2
-
15650082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23310806 15650082 Szukasz ciekawego, klimatycznego i cichego mieszkania w dobrej lokalizacji a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Chcesz mieć blisko zamieszkania  pełną infrastrukturę ?Może prowadzisz nieuciążliwą działalność i szu...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

850 000 PLN (10 828 zł/m2)

3
1
78.5 m2
2006
15682908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23887324 15682908 4-pokojowe mieszkanie zaadaptowane na biuro na parterze w tarasem i ogródkiem przy ul. Hetmańskiej 6 w Legionowie. Szybki dojazd do Warszawy (około 30 min) oraz dostęp do pełnej infrastruktury. Dla wielu osób Legionowo jest spokojną alternatywą dla c...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

1 100 000 PLN (11 259 zł/m2)

4
1
97.7 m2
2009
15860800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27184509 15860800 Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie w Legionowie, położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku. Wokół dużo zieleni, spokojna i zadbana okolica. Układ mieszkania 2 pokoje + salon otwarty na przedpokój (daje poczucie dużej przestrzeni) ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

535 000 PLN (10 094 zł/m2)

3
-
53 m2
1980