• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 38

15499526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19919778 15499526 Grodzisk Mazowiecki piękne mieszkanie na parterze w nowym budynku - na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 79,46 m2 usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku. Rozkład mieszkania: - aneks kuchenny z salonem o pow. 38 m2 z salonu wyjś...

Grodzisk Mazowiecki (Grodzisk mazowiecki) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

999 900 PLN (12 657 zł/m2)

4
-
79 m2
2024
15736221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24868955 15736221 Na sprzedaż przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie, które łączy funkcjonalny układ z przyjaznym, komfortowym klimatem idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem.Układ mieszkania:- przestronny salon z aneksem kuchennym,- oddzielna sypialni...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

739 000 PLN (13 943 zł/m2)

2
-
53 m2
2016
15829372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638357 15829372 Lokalizacja Premium- żyj w rytmie miasta! To adres, który ułatwia życie codzienne.Komfortowe mieszkanie 2- pokojowe w centrum Grodziska Maz., zlokalizowane w nowym apartamentowcu.Mieszkanie jest wykończone, gotowe do zamieszkania - pokój dzienny z wy...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

690 000 PLN (16 429 zł/m2)

2
-
42 m2
2021
15780349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25801636 15780349 Ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 zlokalizowane na parterze.Atutem nieruchomości jest fakt, iż sprzedawane będzie z częściowym umeblowaniem, co pozwala na natychmiastowe zamieszanie lub wynajęcie.Doskonała lokalizacja. Bliskość przedszko...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

605 000 PLN (10 431 zł/m2)

3
-
58 m2
1974
15723474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24633354 15723474 Na sprzedaż jasne i przestronne 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 118,5 m2. Znajduje się na ostatnim piętrze w 4-piętrowym bloku z 2000 roku, przy ulicy Teligi 1, w zielonej, dobrze rozwiniętej części Grodziska Mazowieckiego. Rozkłado...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

949 999 PLN (8 017 zł/m2)

4
1
118.5 m2
2000
15803081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26285781 15803081 Na sprzedaż jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m2. Położone na 1. piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły w doskonałej lokalizacji, przy ulicy Bairda 18 w Grodzisku Mazowieckim. Dzięki dużym oknom i dwustronnemu układowi mieszka...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

560 000 PLN (10 606 zł/m2)

2
1
52.8 m2
1997
15785476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25881752 15785476 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 149,02 m², stanowiący część budynku dwulokalowego, położony w jednej z najbardziej pożądanych części Grodziska Mazowieckiego.To propozycja dla osób poszukujących spokojnego, rodzin...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 399 900 PLN (9 394 zł/m2)

5
1
149.02 m2
2018
14401223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 126047 14401223 Oferuję do sprzedaży mieszkanie, które znajduje się w centrum Grodziska Mazowieckiego. PKP - 2 min pieszoPark Skarbków 3 minInfrastruktura miejska w zasięgu spaceru.Mieszkanie ze względu na usytuowanie w centrum jest idealną propozycją do prowadzeni...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

595 000 PLN (9 444 zł/m2)

2
1
63 m2
2007
15625317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22718862 15625317 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w centrum Grodziska Mazowieckiego.Mieszkanie składa się z 2 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki i oddzielnego pomieszczenia z prysznicem i małego balkonu. Świetnie zlokalizowane, w pobliżu sklepy, lokale usłu...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

850 000 PLN (10 625 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15776162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25696535 15776162 Nowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim idealne na start lub pod inwestycję!Ta oferta w nowym budynku z 2024 roku to doskonały wybór dla singla, pary lub inwestora.Lokalizacja:-Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu w Grodzisku M...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

328 000 PLN (12 148 zł/m2)

1
-
27 m2
2024
15583945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21858305 15583945 Grodzisk Mazowiecki Apartamenty Sienkiewicza - do sprzedaży trzypokojowy, komfortowy, gotowy do wprowadzenia apartament o powierzchni 67m2 z dwoma miejscami parkingowymi w wyjątkowej lokalizacji !!!Elegancki, kameralny, monitorowany budynek o orygina...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

936 880 PLN (14 000 zł/m2)

3
2
66.92 m2
2022
15549332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20937442 15549332 BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE 60M2 Z OGRÓDKIEM !!! Grodzisk Mazowiecki, ok. 10 min pieszo od kolejki WKD - do sprzedaży lokal mieszkalny ok. 60 m2 z przynależnym ogródkiem ok. 212 m2!!!Mieszkanie w nowoczesnej zabudowie szeregowej, dwupoziomowe, DOSKONAŁ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

830 000 PLN (13 882 zł/m2)

3
1
59.79 m2
2015