• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 38

15885724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27739950 15885724 Rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie, blisko PKP Grodzisk Mazowiecki.Na powierzchnię ponad 74 metrów składają się:- duży salon z aneksem kuchennym- 3 duże sypialnie- 2 łazienki- pralnio-suszarniaW kuchni i przedpokoju zabudowa, na podłodze panele Quick-...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

860 000 PLN (11 622 zł/m2)

4
-
74 m2
2014
15795124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26090183 15795124 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z loggią w centrum Grodziska Mazowieckiego gotowe do zamieszkania!Komfortowe, jasne i stylowe 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku, w samym sercu Grodzisk Mazowiecki. Idealne dla osób szukaj...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

725 000 PLN (13 942 zł/m2)

2
-
52 m2
2022
15882044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27655642 15882044 Duże jednopokojowe mieszkanie w centrum miasta w nowym apartamentowcu z miejscem w garażu podziemnym. Według oryginalnego projektu jest to mieszkanie dwupokojowe z wydzieloną sypialnią. Kuchnia w aneksie meblowana i wyposażona w sprzęt AGD. Łazienka ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

620 000 PLN (13 778 zł/m2)

1
-
45 m2
-
15798205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26164569 15798205 Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronne i komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o pow 67,8 m z balkonem oraz miejscem w garażu podziemnym !Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,8 m, zlokalizowane na 2. piętrze budynku z 2008 ro...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

799 000 PLN (11 925 zł/m2)

4
-
67 m2
2008
15862373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27224998 15862373 Nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem bezczynszowe parter, 58,19 m² Grodzisk MazowieckiNa sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie bezczynszowe z dużym ogrodem, położone na parterze w kameralnym budynku w zabudowie bliźniaczej czterolokalowej z...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

889 000 PLN (15 328 zł/m2)

3
1
58 m2
2020
15835687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27078147 15835687 MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE Z DUŻYM POTENCJAŁEMKomórka lokatorska 10,3 m² Miejsce postojowe Osiedle zamknięteMieszkanie do remontu. Doskonała baza do stworzenia wnętrza zgodnego z własną wizją.Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizow...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

980 000 PLN (8 522 zł/m2)

3
2
115 m2
2000
15872590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27498502 15872590 W pełni wykończone mieszkanie na monitorowanym osiedlu, blisko stacji PKP oraz sklepów. Cicha, zlokalizowana na 4 piętrze (klimatyzacja) z windą nieruchomość, nie wymaga nakładów finansowych jest gotowa do wprowadzenia od zaraz.Na powierzchnię 56,65...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

750 000 PLN (13 393 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15710071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24369723 15710071 Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko pełnej infrastruktury sklepy, szkoły, przedszkola i komunikacja w zasięgu kilku minut.Najważniejsze atuty:-3 niezależne pokoje i osobna, wid...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

799 000 PLN (11 925 zł/m2)

3
-
67 m2
1950
15861623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27208518 15861623 Zdjęcia pokazane w ofercie są wizualizacją !Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim, 54 m, I piętro z balkonem.Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m, położone na 1 piętrze w zadbanym budynku w Grodzisk...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

720 000 PLN (13 333 zł/m2)

2
-
54 m2
2010
15758219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25315204 15758219 Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pok. 115 m² (użytkowa 91 m²) ul. BairdaNa sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 115 m² (użytkowej 91 m²), zlokalizowane w cenionej części miasta przy ul. Bairda. Lokal został odś...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

870 000 PLN (7 565 zł/m2)

4
1
115 m2
1999
15300599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 15167052 15300599 2 poziomowy lokal mieszkalnyusługowy w kamienicy o powierzchni 246m w centrum 2 -poziomowy lokal mieszkalnyusługowy w kamienicy o powierzchni 246m w centrum . Kamienica jest 2002 roku, gdzie od strony frontowej są lokalu usługowe, natomiast przedm...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 650 000 PLN (6 735 zł/m2)

6
2
245 m2
2002
15309367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15410627 15309367 Do sprzedania duże ładne mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim na osiedlu Diamentowa. Mieszkanie w stanie deweloperskim znajduje się na 2 piętrze w nowym 6-cio piętrowym bloku z windą. W skład lokalu o powierzchni 81,22 m2 wchodzą następujące pomieszc...

Grodzisk Mazowiecki (Grodzisk mazowiecki) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

934 000 PLN (11 531 zł/m2)

4
-
81 m2
2021