• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Chorzele Zarębska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zarębska i Chorzele

Znaleźliśmy 5,613 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Mazowieckie

15891420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897101 15891420 Na sprzedaż mieszkanie 2pok rozkładowe z balkonem ( dwa oddzielne pokoje - oddzielna widna kuchnia ) przy ul. Kickiego - do niewielkiego remontuMieszkanie składa się- duży pok pow 19m2 z balkonem o pow 3,5m2- pokój pow13m2- kuchnia pow 9m2 - przedpo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (14 664 zł/m2)

2
1
49.1 m2
1965
15881903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
130 metrów do dyspozycji*2 ogródki, garaż, komórka 27652100 15881903 Chcesz mieć nieco więcej przestrzeni do życia, miejsce do zabawy dla dzieci lub po prostu lubisz chill out na świeżym powietrzu?Nie lubisz przepłacać za zbędne metry kwadratowe korytarzy i niefunkcjonalnej przestrzeni?Mamy dla Ciebie świetną propozyc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 598 000 PLN (23 851 zł/m2)

4
2
67 m2
2018
15891419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ochota | 3-Pokoje | Blisko kolei podmiejskiej 27896931 15891419 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie o powierzchni: 42.00 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni - Dwóch pokoi - Salonu - Łazienki - Przedpokoju Ustawne...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (18 810 zł/m2)

3
1
42 m2
1970
15891145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27889989 15891145 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15886688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży ciche dwupokojowe mieszkanie Natolin 27764073 15886688 Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina – ul. Lasek BrzozowyMościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone przy cichej i kameralnej ulicy Lasek Brzozowy.Propozycja dla ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (14 667 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1983
15885266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BEZ PROWIZJI, BEZ PCC, 2pok.,balkon,OKAZJA! 27721608 15885266 Okazja cenowa: 2 pokoje z balkonem za 17000złm2. Twoja Przestrzeń na Mokotowie PCC 0% Prowizji)Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Wyróżniona Oferta: Rodzinny 2 pokojowy apartament 38 m² z łazienką.Prezentujemy wyj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (16 974 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15883762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675639 15883762 Rozkładowe i widne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 z ogródkiem około 220 m2 w Pruszkowie przy ulicy Działkowej.Budynki kameralne dwupiętrowe. W lokalu znajdują się 3 pokoje:- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras i ładnie zagospodaro...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

780 000 PLN (15 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2008
15879183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27610730 15879183 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,00 m2, usytuowane na 3 piętrze w doskonałej lokalizacji w Ursusie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego 35. W sąsiedztwie Park Hassów, tereny zielone, baseny - tereny sportowe, sklepy, kościół. Blok położon...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (12 745 zł/m2)

2
1
51 m2
1977
15830655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 6 pokoi na Ursynowie do sprzedaży 26676885 15830655 Przestrzeń, zieleń – 6-pokojowe mieszkanie 130 m² na Natolinie, blisko metraNa sprzedaż przestronne, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 130 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskim Ursynowie – Natolin. Idealna pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (14 297 zł/m2)

6
1
129.4 m2
1995
15891341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894912 15891341 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Władysława Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,75m2 składa się z:-salon z wyjściem...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (15 569 zł/m2)

2
1
41.75 m2
1970
15890695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883153 15890695 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Kazubów BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,2m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - wc.Powierzchnia dodatkowa:- bal...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (14 784 zł/m2)

3
1
60.2 m2
1987
15890675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882917 15890675 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Wandy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej ku...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (17 800 zł/m2)

2
1
50 m2
1960