• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Bronisze Kwiatowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kwiatowa i Bronisze

Znaleźliśmy 5,612 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Mazowieckie

15893564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche, słoneczne z dużym balkonem, zielona okolica 27914278 15893564 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40,8 m², położonego na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, zlokalizowanym na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek. To propozycja dla osób poszukujących f...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (12 375 zł/m2)

2
1
40 m2
1975
15878257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | bezczynszowe | ogródek 79 m² | garaż 27591445 15878257 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Morawska 4Metraż: 67,9 m²Piętro: 22Liczba pokoi: 4Rok budowy: 2017Stan prawny: odrębna własnośćCena: 999 000 zł (do rozsądnej negocjacji)Dodatkowo płatne: 69 000 zł (garaż, ogródek oraz pomieszczeni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (14 910 zł/m2)

4
1
67 m2
2017
15877189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
50 m² | 3 balkony | Obok metra 27562567 15877189 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Ursynów, ul. Meander 22Metraż: 49,80 m²Piętro: 312Rok budowy: 2003Stan prawny: pełna własność z KWCena: 939 000 złMiejsce postojowe: 50 000 złKomórka lokatorska: 20 000 złPowierzchnia komórki lokatorskiej: 3,8...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (18 347 zł/m2)

2
1
49 m2
2003
15860807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184512 15860807 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027
15860806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184511 15860806 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15893555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913885 15893555 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Ostrobramskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 16 piętrze w 18 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,3 m2 składa się z:-Przestronny salon z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (17 413 zł/m2)

2
1
60.3 m2
2005
15879183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27610730 15879183 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,00 m2, usytuowane na 3 piętrze w doskonałej lokalizacji w Ursusie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego 35. W sąsiedztwie Park Hassów, tereny zielone, baseny - tereny sportowe, sklepy, kościół. Blok położon...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (12 745 zł/m2)

2
1
51 m2
1977
15889437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27850150 15889437 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wita Stwosza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

814 000 PLN (22 000 zł/m2)

2
1
37 m2
2016
15889370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849659 15889370 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Romaszewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-jasny pokój dzienny z wyjście...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 710 zł/m2)

1
1
31 m2
1972
15889273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846375 15889273 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dembowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,9m2 składa się z:-Salon z balkonem ( 20m2) i kuc...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 196 zł/m2)

3
1
62.9 m2
1979
15889272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846374 15889272 2-pokojowy apartament zlokalizowany na Woli przy ul. KasprzakaBUDYNEKOSIEDLEApartament znajduje się na 11 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆLokal o powierzchni 43m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni,-łaz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

945 900 PLN (21 998 zł/m2)

2
1
43 m2
2018
15889256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846224 15889256 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Antoniewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w Inwestycji Rytm MokotowaRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (20 707 zł/m2)

2
1
41 m2
2025